Energeticky úsporný provoz

Dvě klíčové technologie – fixace On-Demand dovoluje okamžité zahřátí zařízení a v porovnání s běžnými fixačními systémy s konvenčními válci snižuje spotřebu energie až o 75 %. Čím menší máte spotřebu elektřiny, tím nižší jsou vaše provozní náklady a menší ekologické zatížení. A tím významnější je vaše přispění k ochraně přírodních zdrojů.

Díky této technologii mají všechna naše laserová zařízení certifikát Energy Star. Součástí požadavků mezinárodního programu Energy Star je hodnota TEC (Typical Electricity Consumption). Hodnota TEC představuje obvyklé množství elektřiny, které laserová tiskárna spotřebuje za jeden týden. Čím nižší je hodnota TEC, tím vyšší je úspora energie a nákladů. Laserová zařízení Canon dosahují nízkých hodnot TEC, které jsou v porovnání se zařízeními stejné třídy daleko nižší.

Mnohé naše modely také disponují vestavěnou funkcí automatického oboustranného tisku, a některé dokonce funkcí automatického oboustranného tisku a kopírování. Tato funkce snižuje náklady na papír a umožňuje tvorbu profesionálně vyhlížejících dokumentů a zároveň omezení plýtvání papírem. Šetření papírem pak pomáhá hospodárně nakládat s cennými přírodními zdroji. Kromě toho oboustranný tisk přispívá k úspoře energie na výrobu papíru*.

* Zdroj: www.eu-energystar.org/en/en_032c.shtml

spacer
					image
Inovace
Rychlý výstup prvního výtisku
Fixace On-Demand
Inteligentní barevný tisk
Ekologie
„Šetřete energií, snižujte náklady“
Recyklace kazet
Šetřete energií, snižujte náklady
Menší spotřeba obalového materiálu
Provoz zařízení
Produktivita
Oboustranný tisk a kopírování
Síťová řešení
Kazeta vše-v-jednom
Kazeta
Vyhledejte správnou kazetu
Užitečné informace
Služby
Přihlášení uživatele