Inteligentní zobrazovací technologie

Základním předpokladem přesné reprodukce obrazu předlohy je jeho precizní zpracování. Naše inteligentní zobrazovací technologie i-SENSYS precizní zpracování umožňují, díky čemuž zajišťují bezkonkurenční přesnost barev.

Technologie Dual Direct Mapping (technologie duálního přímého mapování) nabízí společné reference barevného prostoru jak pro vstup, tak pro výstup a zajišťuje optimální konzistentnost barev na kopiích. Technologie Pure Black automaticky rozpoznává černý text na barevných předlohách a při tisku těchto částí zařízení použije pouze černý toner. Tento postup je velmi důležitý, jelikož zajišťuje ostrou a čistou reprodukci černého textu na barevných kopiích.

Auto Gradation Adjustment System (systém automatického nastavení gradace) provádí automatické nastavení gradace, sytosti a barev pomocí regulace hustoty toneru podle změn vlhkosti a teploty okolního prostředí s cílem dosáhnout trvale vysoké kvality barevného tisku.

Poznejte, jak s pomocí našich inteligentních zobrazovacích technologií i-SENSYS můžete získat konkurenční výhodu v podobě barevných tiskových materiálů, jež svou kvalitou výrazně přesahují ostatní.

Kompatibilní modely:

spacer
					image
Inovace
Rychlý výstup prvního výtisku
Fixace On-Demand
Inteligentní barevný tisk
Inteligentní barevný tisk
Skenovací technologie
Zobrazovací technologie
Tiskové technologie
Ekologie
„Šetřete energií, snižujte náklady“
Recyklace kazet
Produktivita
Oboustranný tisk a kopírování
Síťová řešení
Kazeta vše-v-jednom
Kazeta
Vyhledejte správnou kazetu
Užitečné informace
Služby
Přihlášení uživatele