Sdílejte zdroje a těšte se z prudkého růstu produktivity

Sdílejte informace bez námahy a těšte se ze strmého růstu produktivity. Vybrané modely nabízejí vyspělou funkci odesílání (SEND), jež umožňuje rychlé a snadné naskenování papírových dokumentů a poté jejich přímou distribuci prostřednictvím e-mailu, na síťový souborový server, FTP server nebo paměťový USB klíč. Dokumenty lze naskenovat v našem vysoce kvalitním komprimovaném formátu Kompaktní PDF (Compact PDF), který dovoluje rychlé a efektivní sdílení dat.

Vestavěné ethernetové rozhraní zajistí přímé propojení zařízení s vaší stávající sítí. Každý člen pracovní skupiny tak může plně využívat předností tisku profesionální kvality přímo ze svého počítače zapojeného do sítě. Mnoho modelů také nabízí funkci síťového skenování a faxování z PC, s jejíž pomocí uživatelé mohou pohodlně odesílat faxy přímo ze svých počítačů.
 
Každé síťové multifunkční zařízení je vybaveno vestavěným vzdáleným uživatelským rozhraním (Remote User Interface – RUI). To umožňuje snadný přístup k tiskárně a její správu přímo ze všech připojených počítačů v síti. Uživatelé si mohou zobrazit stav stroje a monitorovat tiskové úlohy prostřednictvím vlastního standardního internetového prohlížeče. Správci sítě mohou rovněž konfigurovat, monitorovat a provádět správu zařízení na dálku. Komplexním řízením správy lze snížit administrativní náklady na minimum.


spacer
					image
Inovace
Rychlý výstup prvního výtisku
Fixace On-Demand
Inteligentní barevný tisk
Ekologie
„Šetřete energií, snižujte náklady“
Recyklace kazet
Produktivita
Oboustranný tisk a kopírování
Síťová řešení
Kazeta vše-v-jednom
Kazeta
Vyhledejte správnou kazetu
Užitečné informace
Služby
Přihlášení uživatele