Canon LV-7292A

LV-7292A

Projektor LV-7292A nabízí rozlišení XGA, výkon 2 200 lumenů, rozhraní HDMI™ a výkonný 10W zvuk. Je ideální pro podniková a vzdělávací prostředí vyžadující vysoký výkon, snadné nastavení a nízké provozní náklady.

Výhody

  • Nativní rozlišení XGA
  • 2 200 lumenů
  • Kontrastní poměr 2 000:1
  • Objektiv s 1,2násobným zoomem Canon
  • Automatické nastavení
  • Vstup HDMI™ a síťový port RJ-45
  • Vestavěný 10W reproduktor
  • Prodloužená životnost lampy: až 6 000 hodin
  • Ekologické vlastnosti: příkon méně než 1 W v pohotovostním stavu (odpojená síť)
  • 29 dBA v režimu Eco

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon LV-7292A

Čistá a jasná projekce


Nativní rozlišení XGA (1 024 × 768 pixelů) s výkonem 2 200 lumenů umožňuje projektoru LV-7292A promítat čisté detailní obrazy, dokonce i v jasných oblastech. Tento projektor řady Advance Portable se dokonale hodí pro použití v učebnách, zasedacích místnostech a laboratořích.

Vysoký kontrast


Zásluhou automatické clony, která automaticky reaguje na změny, je zachován kvalitní sytý obraz bez ohledu na světelné podmínky. Vysoký kontrastní poměr 2 000:1 umožňuje zachytit detaily v sytých odstínech černé a zobrazit bohaté barvy, zatímco objektiv Canon s 1,2násobným zoomem zajišťuje vynikající kvalitu obrazu.

Jednoduché ovládání


Projektor LV-7292A je vybaven řadou automatických funkcí, které usnadňují jeho nastavení a spuštění, bez ohledu na zkušenosti uživatele. Funkce automatického vyhledávání vstupu automaticky rozpozná vstupní signály, zatímco automatická korekce lichoběžníkového zkreslení upraví jakékoli zkreslení obrazu způsobené nakloněním projektoru.

Výkonná připojení


Vestavěný vnitřní reproduktor s výkonem 10 W může poskytnout zvuk doprovázející projekce. Lze také použít linkový výstup pro připojení k externím audiosystémům. Osoby provádějící prezentaci mohou přidat komentář připojením mikrofonu do vstupního audioportu (pro připojení mikrofonu). Vstup HDMI™ také umožňuje připojit počítače, přehrávače disků DVD, rekordéry disků Blu-ray a podobná zařízení k zajištění vysoce kvalitních digitálních projekcí.

Zdroje s dlouhou životností


Lampa s dlouhou životností (až 6 000 hodin v režimu Eco) a vzduchový filtr s dlouhou životností (který vydrží přibližně 5 500 hodin) činí z projektoru LV-7292A vysoce ekologickou volbu. Je třeba méně častá údržba a jsou vyžadovány nižší náklady. Projektor má příkon pouze necelý 1 W (v pohotovostním stavu) a také tichý chod v režimu Eco s hladinou hluku pouhých 29 dBA.

Snadné ovládání a správa


Projektor lze jednoduše ovládat a spravovat přes síť. Pomocí ovládacího portu RJ-45 a konektoru pro kabelovou síť LAN můžete zapínat a vypínat projektor, měnit nastavení a také sledovat použití a stav lampy, i když se nacházíte na jiném místě. Projektor také podporuje standard PJLINK™, takže jej lze dokonale integrovat do systémů řízení místnosti a připojit k podnikové síti LAN.

Zabezpečený výkon


Po nastavení ochrany heslem mohou projektor zapnout a obsluhovat pouze oprávnění uživatelé a zámek tlačítek ovládacího panelu zabraňuje náhodnému stisknutí nesprávného tlačítka během prezentace.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon LV-7292A, o jeho funkcích a možnostech.

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Standardní protokol řízení