Canon LV-7292S

LV-7292S

Projektor LV-7292S je základní model řady a nabízí vynikající užitnou hodnotu vzhledem k ceně. Dokonale se hodí pro firemní a mobilní aplikace vyžadující rozlišení XGA, výkon 2 200 lumenů a nižší náklady na údržbu.

Výhody

  • Nativní rozlišení XGA
  • 2 200 lumenů
  • Kontrastní poměr 500:1
  • Objektiv s 1,2násobným zoomem Canon
  • Automatické nastavení vstupu
  • Funkce zachycení obrazu
  • Široká řada různých režimů obrazu
  • Prodloužená životnost lampy: až 6 000 hodin
  • Ekologické vlastnosti: příkon méně než 1 W v pohotovostním stavu
  • Nízká hlučnost: 29 dBA v režimu Eco

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon LV-7292S

Jasný a ostrý obraz


Zásluhou nativního rozlišení XGA (1 024 × 768 pixelů) a výkonu 2 200 lumenů se tento lehký, snadno přenosný projektor patřící do řady Standard dokonale hodí pro projekci kvalitního čistého obrazu v podnikových a vzdělávacích prostředích.

Vynikající barvy


Kontrastní poměr 500:1 umožňuje projektoru LV-7292S zachytit detaily a zobrazovat syté barvy. Objektiv Canon s 1,2násobným zoomem zajišťuje skvělou kvalitu obrazu prakticky za libovolných okolností.

Snadné ovládání


Funkce automatického nastavení usnadňuje přípravu a spuštění projektoru LV-7292S, dokonce i pro zcela nové uživatele, společně s funkcí automatického vyhledávání vstupu, která automaticky zachycuje vstupní signály a upravuje nastavení.

Optimalizovaná projekce


Přednastavené režimy obrazu vám umožní promítat v jasném světle, na černé (nebo zelené) tabule či barevné stěny. Ruční nastavení kontrastu, barevného tónu a výkonu lze uložit jako jedno ze čtyř předvolených uživatelských nastavení. Také poměr stran je automaticky upravován tak, aby vyhovoval promítanému obrazu. Funkce zachycení obrazu umožňuje přizpůsobit úvodní obrazovku, například zobrazením log, uvítací poznámky, fotografií, kontaktních údajů nebo informací o podpoře.

Šetrný k životnímu prostředí a nákladově efektivní


Projektor LV-7292S je vybaven lampou s dlouhou životností (až 6 000 hodin v režimu Eco) a vzduchovým filtrem s dlouhou životností (který vydrží přibližně 5 500 hodin). Výsledkem jsou méně častá údržba a nižší provozní náklady. Projektor má nízký příkon v pohotovostním stavu (méně než 1 W) a tichý chod v režimu Eco s hladinou hluku pouhých 29 dBA.

Vypněte napájení a přemístěte projektor


Přímé vypnutí napájení usnadňuje vypnutí projektoru, bez použití tlačítka napájení, dálkového ovladače nebo ovládacího panelu, a umožňuje projektor okamžitě přemístit.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon LV-7292S, o jeho funkcích a možnostech.

Sériové příkazy

Chcete-li nastavit dálkové ovládání projektoru LV řady S, musíte si stáhnout sériové příkazy

LV A, M and S series Basic [PDF, 238KB]

LV S series Extended [PDF, 384KB]