Canon LV-7297A

LV-7297A

Projektor LV-7297A nabízí rozlišení XGA, výkon 2 600 lumenů, rozhraní HDMI™ a výkonný 10W zvuk. Je ideální pro podniková a vzdělávací prostředí vyžadující vynikající výkon, snadné nastavení a nižší provozní náklady.

Výhody

  • Nativní rozlišení XGA
  • 2 600 lumenů
  • Kontrastní poměr 2 000:1
  • Objektiv s 1,2násobným zoomem Canon
  • Automatické nastavení
  • Vstup HDMI™ a síťový port RJ-45
  • Vestavěný 10W reproduktor
  • Prodloužená životnost lampy: až 6 000 hodin
  • Ekologické vlastnosti: příkon méně než 1 W v pohotovostním stavu (odpojená síť)
  • 29 dBA v režimu Eco

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon LV-7297A

Jasná a ostrá projekce


Rozlišení XGA (1 024 × 768 pixelů) zajišťuje ostrý a čistý obraz. Zásluhou výkonu 2 600 lumenů poskytuje projektor LV-7297A řady Advance Portable nádherný obraz, dokonce i v jasných oblastech, což z něj činí ideální zařízení pro projekci v dobře osvětlených místnostech ve školách, laboratořích a halách.

Živý detailní obraz


Automatická clona se automaticky přizpůsobuje měnícím se světelným podmínkám, aby zajistila kvalitní živý obraz, bez ohledu na prostředí. Společně s vysokým kontrastem 2 000:1 zajišťuje syté odstíny černé a bohaté barvy. Objektiv Canon s 1,2násobným zoomem vytváří skvělé výsledky za téměř libovolných okolností.

Snadná instalace a použití


I úplní začátečníci zjistí, jak je nastavení projektoru LV-7297A snadné. Funkce automatického vyhledávání vstupu, která patří mezi řadu automatických funkcí, rozpozná veškeré připojené vstupní signály a upraví podle nich nastavení. Automatická korekce lichoběžníkového zkreslení automaticky upraví jakékoli zkreslení obrazu způsobené nesouosostí projektoru s oblastí zobrazování.

Zvuková připojení


Výkonný 10W vnitřní reproduktor přehrává zvuk v místech, kde nejsou k dispozici externí reproduktory. Lze rovněž použít linkový výstup pro připojení k audiosystémům v místnosti nebo na místě použití projektoru. Osoby provádějící prezentaci mohou přidávat své komentáře připojením mikrofonu do vstupního audioportu (pro připojení mikrofonu), zatímco vstup HDMI™ umožňuje projekci vysoce kvalitního videa z digitálních zdrojů, jako jsou počítač, přehrávač disků DVD, rekordér disků Blu-ray a další zařízení.

Lepší využívání zdrojů


Ekologičnost projektoru LV-7297A zvyšují lampa s dlouhou životností (až 6 000 hodin v režimu Eco) a vzduchový filtr s dlouhou životností (který vydrží přibližně 5 500 hodin). Ty významně zkracují potřebnou dobu údržby a přispívají k lepšímu využívání zdrojů. Projektor má příkon pouze necelý 1 W (v pohotovostním stavu) a také tichý chod při prezentacích s hladinou hluku pouhých 29 dBA.

Dálkové ovládání a správa


Projektor lze ovládat a spravovat přes síť pomocí ovládacího portu RJ-45 a konektoru kabelové sítě LAN. To vám umožňuje zapínat a vypínat projektor a měnit nastavení, i když se nacházíte na jiném místě. Můžete také dálkově sledovat použití a stav lampy. Projektor také podporuje standard PJLINK™, takže jej lze dokonale integrovat do systémů řízení místnosti a připojit k podnikové síti LAN.

Zabezpečené prezentace


Ochrana heslem zabraňuje neoprávněnému použití projektoru, zatímco zámek tlačítek ovládacího panelu poskytuje duševní pohodu tím, že prezentace nebude přerušena náhodným stisknutím nesprávného tlačítka.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon LV-7297A, o jeho funkcích a možnostech.

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Standardní protokol řízení

Sériové příkazy

Chcete-li nastavit dálkové ovládání projektoru LV řady A a M, musíte si stáhnout sériové příkazy

LV A, M and S series Basic [PDF, 238KB]

LV A and M series Extended [PDF, 431KB]