Canon LV-7490

LV-7490

Model LV-7490 je zásluhou jasu 4 000 lumenů projektorem s nejvyšším jasem ultrapřenosné řady. Nativní rozlišení XGA nabízí čistý, ostrý obraz, zatímco vestavěný reproduktor 10 W poskytuje výkonný zvukový výstup.

Výhody

  • Nativní rozlišení XGA
  • 4 000 lumenů
  • Kontrastní poměr 2 000:1
  • Objektiv s 1,2násobným zoomem Canon
  • Automatická korekce lichoběžníkového zkreslení
  • Vestavěný 10W reproduktor
  • Prodloužená životnost lampy: až 5 000 hodin
  • Provoz šetrný k přírodě: méně než 1 W v pohotovostním režimu (síť odpojena)
  • 29 dBA v ekonomickém režimu
  • Síťový port RJ-45

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon LV-7490

Přelomový jas


Kompaktní LV-7490 je model s nejvyšším jasem mezi ultrapřenosnými projektory řady LV společnosti Canon. Nativní rozlišení XGA (1 024 × 768) přináší naprosto ostré obrázky i při silném okolním světle a neřízeném osvětlení; zatímco díky kontrastnímu poměru 2 000:1 s funkcí ovládání lampy zobrazuje sytou čerň a živé ostatní barvy z jakéhokoli zdrojového materiálu. Tento model představuje ideální kombinaci vlastností vhodných pro uživatele z oblasti podnikání a vzdělání, kteří vyžadují ostré, jasné a působivé zobrazení zejména v rozsáhlejších prostorách.

Kvalitní objektiv


Model LV-7490 od předního výrobce fotografické techniky je podle očekávání vybaven vysoce kvalitním širokoúhlým objektivem s 1,2násobným zoomem, který zobrazuje čistě a přesně dokonce i ve stísněných prostorách. Pokud potřebujete přenosný projektor umožňující perfektní zobrazení v jakémkoliv prostředí, je pro vás model LV-7490, který je schopný zobrazovat i na velmi krátké vzdálenosti, opravdu nedocenitelný.

Flexibilní a univerzální zařízení


Jelikož je model LV-7490 vybaven mnoha praktickými funkcemi, dosáhnete s ním rychle a jednoduše těch nejlepších výsledků za jakýchkoli podmínek. Pomocí funkce automatického vyhledávání vstupu a funkce automatické svislé korekce ±20° nastavíte a spustíte prezentaci během několika minut, zatímco vestavěný 10W reproduktor poskytuje dostatečně silný zvuk i pro učebny.

Ideální připojení


Přes síťový port RJ-45 lze model LV-7490 monitorovat a ovládat vzdáleně – ideální pro plug and play připojení k rozšířeným a oblíbeným systémům řízení místnosti. Model LV-7490 je vybaven 3 audio vstupy a jedním linkovým výstupem zvuku k připojení externího zesilovače. Zdroje SCART RGB lze připojit přes adaptér (dodává se odděleně).

Ohleduplný k přírodě


Dlouhodobý závazek společnosti Canon k trvale udržitelnému rozvoji je promítnut do zpracování modelu LV-7490. „Zelené“ vlastnosti jako vysoká životnost lampy (5 000 hodin), vysoká životnost filtru (5 500 hodin) a – v režimu Eco nízká spotřeba energie méně než 1 W (je-li zařízení odpojeno od sítě) – vám pomáhají snižovat vaši „karbonovou stopu“ a navíc šetří provozní náklady.

Ekonomický provoz i údržba


Konkurenční cena modelu LV-7490 a možnost výměny některých dílů samotným uživatelem maximálně prodlužují servisní intervaly a náklady naopak snižují na minimum. Životnost 3vrstvého hybridního vzduchového filtru je 3,5krát vyšší než u 1vrstvých elektrostatických filtrů a jednoduchá výměna lampy přes horní kryt projektoru nevyžaduje externí servisní zásah, což také dále snižuje náklady.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon LV-7490, o jeho funkcích a možnostech.

Industry standard control protocol

Standardní protokol řízení

Sériové příkazy

Chcete-li nastavit dálkové ovládání projektoru LV-7490, musíte si stáhnout sériové příkazy

LV-7490 Basic [PDF, 253KB]

LV-7490 Extended [PDF, 393KB]