Canon LV-8235 UST

LV-8235 UST

Univerzální projektor LV-8235 UST s ultrakrátkou ohniskovou vzdáleností, technologií 3D a nativním rozlišením WXGA poskytuje velký obraz z krátké vzdálenosti – ideální pro současné obchodní a vzdělávací prostředí.

Výhody

  • Ultrakrátká projekční vzdálenost umožňující promítat velký obraz z krátké vzdálenosti
  • Nativní rozlišení WXGA
  • 2 500 lumenů
  • Kontrastní poměr 2 000:1
  • Flexibilní instalace
  • Automatické nastavení
  • Projekce 3D
  • Vestavěný 10W reproduktor
  • Vstup HDMI a síťový port RJ-45
  • Snadná údržba

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon LV-8235 UST

Projektor s dokonale krátkou ohniskovou vzdáleností


Projektor LV-8235 UST nabízí projekci na velký displej, dokonce i v omezených prostorách. Je kompaktně navržen tak, že zobrazí obraz o velikosti 2 032 mm (80 palců) z projekční vzdálenosti pouhých 32 cm (s instalační vzdáleností pouhých 2,4 cm). Vyznačuje se nativním rozlišením WXGA (1 280 × 800) a širokoúhlým poměrem stran 16:10, a proto je ideální pro použití se současnými širokoúhlými notebooky. Prezentující osoby nejsou vystaveny oslnění a omezen je tak i výskyt stínů na promítaném obrazu, což je ideální pro použití v učebnách a jednacích místnostech v podnicích.

Vysoce kvalitní zpracování obrazu – flexibilně


Výjimečně univerzální zařízení, které díky 2 500 lumenům zajišťuje jasné a čisté obrazy, zatímco působivý kontrastní poměr 2 000:1 zabezpečuje sytou čerň. Flexibilní instalace zahrnuje širokou řadu využití v učebnách, kancelářích a obchodních prostorách. Pro účely typické projekce na zeď používané při přednáškách a jednáních jej lze nainstalovat na strop nebo na stůl. Zpětná projekce je ideální pro video propagace ve výlohách obchodů, v restauracích, muzeích atp. Projekce s projektorem umístěným pod stolem promění pracovní stoly nebo podlahy v užitečné projekční obrazovky.

Vynikající 3D z krátké vzdálenosti


Technologie velmi krátké ohniskové vzdálenosti projektoru LV-8235 UST umožňuje projekci 3D na velkou projekční plochu v celém rozsahu vzdáleností. Pokročilá technologie zpracování obrazu umožňuje reprodukovat přirozené barvy dokonce i při projekci na tabuli či barevnou zeď. Výsledkem jsou neuvěřitelné prezentace pro návštěvníky vzdělávacích a obchodních center, událostí nebo představení produktů. Projektor LV-8235 UST využívá sekvenční metodu zobrazení Frame Sequential Display, která ve vysoké rychlosti přepíná mezi obrazy pro levé a pravé oko a pro plné zobrazení 3D vyžaduje brýle typu active shutter.

Výjimečný zvuk a obraz


Vestavěný 10W reproduktor přidává do prezentací živý zvuk a v prostorách, kde není k dispozici ozvučovací systém, zajišťuje bohatší zážitek. Projektor LV-8235 UST také promítá čisté obrazy z digitálních zdrojů pomocí vstupu HDMI.

Snadná a úsporná údržba


Díky lampě s dlouhou životností až 3 000 hodin (v režimu Eco) a vzduchovému filtru s dlouhou životností až 4 000 hodin (v režimu Eco) je provoz projektoru LV-8235 UST velmi úsporný a údržba jednodušší. Vestavěný síťový port RJ-45 také umožňuje sledovat a ovládat projektor vzdáleně.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon LV-8235 UST, o jeho funkcích a možnostech.

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Standardní protokol řízení

Sériové příkazy

Chcete-li nastavit dálkové ovládání projektoru LV-8235 UST, musíte si stáhnout sériové příkazy

LV-8235 UST Basic [PDF, 204KB]

LV-8235 UST Extended [PDF, 382KB]