Canon LX-MU600Z

LX-MU600Z

Projektor s laserovým zdrojem světla od společnosti Canon je ideální pro vzdělávací a firemní aplikace. Zásluhou výkonu 6 800 lumenů zajišťujícího jasný obraz v rozlišení HD a pokročilých ovládacích prvků pro úpravu obrazu je projektor Canon LX-MU600Z připraven zvládnout cokoliv.

LX-MU600Z

Výhody

 • Jasný a působivý obraz DLP zásluhou výkonu 6 800 lumenů
 • Dokonalý pro firmy a vzdělávací instituce: výkonné nástroje pro úpravu obrazu, nepřetržité používání a orientace na výšku
 • Již žádné drahé náhradní lampy: technologie laserových diod s životností 20 000 hodin
 • Nativní rozlišení WUXGA (1 920 × 1 200) a poměr stran obrazu 16:10, motorizovaný zoom, zaostřování a posun obrazu
 • Zářivé barvy a syté odstíny černé zásluhou dynamického kontrastního poměru 10 500:1 (nativní 1 050:1)
 • Ideální pro široký rozsah aplikací, od učeben a zasedacích místností po maloobchodní prodejny a muzea
 • Podporuje mapování projekce v plném rozsahu 360°, zvlnění obrazu pro projekci na zakřivené povrchy a ovládací prvky pro čtyřbodovou korekci lichoběžníkového zkreslení a úpravu geometrie obrazu
 • S objektivem se zoomem pro mimořádně dlouhé projekční vzdálenosti zajišťuje projekci obrazu s úhlopříčkou 1 270 cm (500") ze vzdálenosti přes 90 metrů
 • Nejvyšší možná univerzálnost zásluhou výběru ze 8 vyměnitelných objektivů*
 • Široká řada různých možností vstupu, včetně 3G-SDI s vysokým rozlišením
 • Tříletá záruka se službou zápůjčky náhradního zařízení následující den**

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon LX-MU600Z

Spolehlivý zdroj jasného světla


Projektor LX-MU600Z s polovodičovým zdrojem světla od společnosti Canon vytváří zásluhou výkonu 6 800 lumenů mimořádně jasný obraz v rozlišení až WUXGA (1 920 × 1 200). Technologie laserové diody a fosforového zdroje světla od společnosti Canon vydrží déle než projektory s tradičními lampami, neboť poskytuje životnost 20 000 provozních hodin, což odpovídá 7 letům při každodenním použití po dobu 8 hodin. Zásluhou polovodičového zdroje světla chlazeného kapalinou může být projektor Canon LX-MU600Z spuštěný po celý den, a to každý den, a přesto jsou jeho provozní náklady pouze desetinové v porovnání s projektory s tradičními rtuťovými lampami.

Výjimečné ovládání pro kreativní aplikace


Projektor nabízí ovládání, flexibilitu a výkon na dosah ruky a podporuje mapování projekce v plném rozsahu 360° a zvlnění obrazu pro projekci na zakřivené povrchy, a navíc je vybaven pokročilými ovládacími prvky pro úpravu geometrie obrazu, korekcí lichoběžníkového zkreslení ve 4 rozích, otočením obrazu až o 25 stupňů, aniž by došlo k oříznutí, a 50% mechanickým posunem obrazu. Unikátní nástroje pro překrývání okrajů od společnosti Canon umožňují rychle a snadno sloučit přilehlé obrazy z více projektorů a projektor lze dokonce připevnit v orientaci na výšku (je vyžadován držák).

8 vyměnitelných objektivů


Využijte 8 vyměnitelných objektivů s bajonetem*, které jsou určeny pro téměř veškeré případy použití, od ultraširokoúhlého objektivu se zoomem pro krátké projekční vzdálenosti (0,62 až 10,4 m) po objektiv se zoomem pro velmi dlouhé projekční vzdálenosti (až 91 m), přičemž všechny nabízejí velikost obrazu s úhlopříčkou od 101 do 1 270 cm (od 40" do 500"). Výměna objektivů je bezpečná a jednoduchá: integrovaný software projektoru LX-MU600Z obsahuje 8 pamětí pro předvolená nastavení objektivů, zatímco bezpečnostní funkce objektivu vypne světelný zdroj, pokud bude objektiv demontován.

Dechberoucí obraz


Projektor Canon LX-MU600Z obsahuje kombinaci jednočipové technologie DLP a výkonného laserového zdroje světla a používá čtyřsegmentové tříbarevné kolečko k dosažení mimořádného obrazu a významnému omezení efektu "duhy", zatímco dynamický kontrast poskytuje sytější odstíny černé. Široký 91,9% rozsah barev sRGB poskytuje paletu živých barev. Pro přesné přizpůsobení okolním světelným podmínkám a sladění jasu při překrývání okrajů lze změnit nastavení jasu v krocích po 1 % od 35% do 100 %.

Vylepšená správa a rozšířené možnosti připojení


Projektor Canon LX-MU600Z je připraven pro zobrazení široké řady médií. Je vybaven přímým vstupem pro HDMI 1.4a, konektorem D-Sub s 15 vývody, konektorem DVI-D, 5 zdířkami BNC pro komponentní signál a konektory 3G-SDI a HDBaseT pro videostandard 3 Gb/s s vysokým rozlišením, určenými pro přenos nekomprimovaného videa přes síť Ethernet, takže je ideální pro mapování svěží a stabilní projekce. Projektor LX-MU600Z také poskytuje výstupní porty D-Sub s 15 vývody a 3G-SDI, zatímco řídicí systémy mohou využívat sériový port RS-232C, konektor HDBaseT/LAN a funkce pro ovládání přes síť.

Tříletá záruka se servisním zásahem následující den


Projektor LX-MU600Z je vybaven zdrojem světla s dlouhou životností a neobsahuje žádné filtry vyžadující výměnu, takže jeho údržba je snadná. Bezplatná tříletá rozšířená záruka se službou zápůjčky poskytovaná společností Canon zajišťuje zapůjčení náhradního projektoru následující den**, a to po dobu servisní údržby nebo opravy původního zařízení, takže doba prostoje je minimální.

* Projekční poměr musí být uveden na projekčním objektivu.
** Tam, kde to bude možné, vám náhradní zařízení zapůjčíme následující den po vznesení požadavku na opravu. Pokud požadavek vznesete po 12:00 nebo o víkendu či svátku, obdržíte náhradní zařízení do dvou dnů. Na tuto službu zápůjčky se vztahují kompletní podmínky a ujednání, a je dostupná jen v určitých oblastech.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon LX-MU600Z, o jeho funkcích a možnostech.

DLP

DLP

Full HD video reproduced in perfect detail

Reprodukce videa v rozlišení Full HD s úžasnými detaily

HDMI Port

Port HDMI

Supporting HD video, audio and control

Podporuje video v rozlišení HD, zvuk a řízení

Industry standard control protocol

Standardní protokol řízení

Crestron

Crestron

3 Yr Extended warranty

Rozšířená tříletá záruka