Canon XEED SX6000

XEED SX6000

Projektor XEED SX6000 spojuje technologie LCOS a AISYS s motorizovanými objektivy a nabízí výkon celých 6 000 lumenů a rozlišení SXGA+ – proto je ideální všude, kde je vyžadován tradiční poměr stran.

Výhody

  • Nativní rozlišení SXGA+
  • Technologie LCOS
  • Výkon 6 000 lumenů
  • Kontrastní poměr 1 000:1
  • Motorizovaný zoom, zaostřování a posun objektivu
  • Čtyři vyměnitelné objektivy
  • Pokročilé nastavení RGB a gama
  • Vstupy DVI a HDMI™
  • Síťový port kompatibilní s PJLink™
  • Instalace s rozsahem 360°

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon XEED SX6000

Výkonná a detailní projekce


Projektor XEED SX6000 je instalační projektor s nejvyšším výkonem a technologií LCOS od společnosti Canon. Díky vysokému rozlišení SXGA+ (1 400 × 1 050) a výkonu 6 000 lumenů je ideální pro prostory, kde záleží na výkonu, jako jsou prostředí vyžadující vícenásobné zobrazení, velká prostranství a posluchárny.

Ohromující kvalita obrazu


0,7palcový panel LCOS společně s optickým systémem Canon AISYS zajistí, že obecenstvo uvidí pouze dokonalé a bezchybné snímky – i v náročných prostorách, jako jsou hotelové konferenční sály nebo přednáškové síně.

Projekce v poměru 4:3 a vysoký průměr clony zaručují jemný obraz, díky čemuž je tento model ideální pro profesionální fotografy, kteří chtějí předvést jemné odstíny svých snímků. Sytá černá a živé barvy jsou zajištěny díky kontrastnímu poměru 1 000:1.

Nepřekonatelná kvalita objektivu Canon


Instalační projektory vyžadují velmi přesné objektivy a projektor XEED SX6000 nabízí vámi požadovanou kvalitu i flexibilitu. Díky objektivu s technologií Canon máte záruku vynikajícího rozlišení obrazu a maximálního výkonu.

Pokročilá instalační funkce s přesností ½ pixelu umožňuje předvádět vaše snímky v tom nejlepším světle, což je důležité pro instalace s více projektory, jako jsou řešení 3D, sdružený provoz, systémy prolínání obrazu a projekční kopule.

Vyberte si svůj ideální objektiv


Čtyři vyměnitelné vysoce přesné objektivy, které zahrnují standardní 1,5× zoom, širokoúhlý, velký 1,7× zoom a ultravelký 1,95× zoom, vám poskytují flexibilitu vyjádřit svou kreativitu i v těch největších prostředích.

Získejte kontrolu nad svými snímky


Projektor XEED SX6000 obsahuje řadu chytrých funkcí, které vám pomohou prezentovat vaše snímky věrně a přesně. Individuální ovládání RGB, detailní 6osové nastavení barev a gama korekce vám pomáhají dosáhnout výjimečného přiřazování barev, které se velmi přibližuje profesionálně kalibrovaným zařízením.

Flexibilní připojení a ovládání


Projektor XEED SX6000 nabízí široký výběr možností připojení vhodných pro podnikatelská, vzdělávací a veřejná promítací prostředí. Konektory DVI a HDMI™ vám umožňují promítat digitální snímky a videozáznamy ve vysokém rozlišení, zatímco síť a porty RS232C umožňují snadné připojení k systému řízení místnosti a síti LAN. Dále je podporován oborový standard PJLink™, který umožňuje ovládání a sledování přes protokol IP. Díky těmto funkcím v kombinaci s flexibilní instalací s rozsahem 360° je projektor XEED SX6000 dokonale univerzální.

Ušetřete náklady, snižte emise


Díky spotřebě nižší než 0,08 W na světelnou jednotku se projektor XEED SX6000 může pochlubit jednou z nejnižších spotřeb energie v oboru.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon XEED SX6000, o jeho funkcích a možnostech.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Pro silný výkon a vysoký kontrastní poměr

HD Ready

Kompatibilita s rozlišením HD

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Standardní protokol řízení

Sériové příkazy

Chcete-li nastavit dálkové ovládání projektoru SX6000, musíte si stáhnout sériové příkazy

Download (pdf)