Canon XEED SX6000

XEED SX6000

Projektor XEED SX6000 spojuje technologie LCOS a AISYS s motorizovanými objektivy a nabízí výkon celých 6 000 lumenů a rozlišení SXGA+ – proto je ideální všude, kde je vyžadován tradiční poměr stran.

Výhody

  • Nativní rozlišení SXGA+
  • Technologie LCOS
  • Výkon 6 000 lumenů
  • Kontrastní poměr 1 000:1
  • Motorizovaný zoom, zaostřování a posun objektivu
  • Čtyři vyměnitelné objektivy
  • Pokročilé nastavení RGB a gama
  • Vstupy DVI a HDMI™
  • Síťový port kompatibilní s PJLink™
  • Instalace s rozsahem 360°

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon XEED SX6000

Výkonná a detailní projekce


Projektor XEED SX6000 je instalační projektor s nejvyšším výkonem a technologií LCOS od společnosti Canon. Díky vysokému rozlišení SXGA+ (1 400 × 1 050) a výkonu 6 000 lumenů je ideální pro prostory, kde záleží na výkonu, jako jsou prostředí vyžadující vícenásobné zobrazení, velká prostranství a posluchárny.

Ohromující kvalita obrazu


0,7palcový panel LCOS společně s optickým systémem Canon AISYS zajistí, že obecenstvo uvidí pouze dokonalé a bezchybné snímky – i v náročných prostorách, jako jsou hotelové konferenční sály nebo přednáškové síně.

Projekce v poměru 4:3 a vysoký průměr clony zaručují jemný obraz, díky čemuž je tento model ideální pro profesionální fotografy, kteří chtějí předvést jemné odstíny svých snímků. Sytá černá a živé barvy jsou zajištěny díky kontrastnímu poměru 1 000:1.

Nepřekonatelná kvalita objektivu Canon


Instalační projektory vyžadují velmi přesné objektivy a projektor XEED SX6000 nabízí vámi požadovanou kvalitu i flexibilitu. Díky objektivu s technologií Canon máte záruku vynikajícího rozlišení obrazu a maximálního výkonu.

Pokročilá instalační funkce s přesností ½ pixelu umožňuje předvádět vaše snímky v tom nejlepším světle, což je důležité pro instalace s více projektory, jako jsou řešení 3D, sdružený provoz, systémy prolínání obrazu a projekční kopule.

Vyberte si svůj ideální objektiv


Čtyři vyměnitelné vysoce přesné objektivy, které zahrnují standardní 1,5× zoom, širokoúhlý, velký 1,7× zoom a ultravelký 1,95× zoom, vám poskytují flexibilitu vyjádřit svou kreativitu i v těch největších prostředích.

Získejte kontrolu nad svými snímky


Projektor XEED SX6000 obsahuje řadu chytrých funkcí, které vám pomohou prezentovat vaše snímky věrně a přesně. Individuální ovládání RGB, detailní 6osové nastavení barev a gama korekce vám pomáhají dosáhnout výjimečného přiřazování barev, které se velmi přibližuje profesionálně kalibrovaným zařízením.

Flexibilní připojení a ovládání


Projektor XEED SX6000 nabízí široký výběr možností připojení vhodných pro podnikatelská, vzdělávací a veřejná promítací prostředí. Konektory DVI a HDMI™ vám umožňují promítat digitální snímky a videozáznamy ve vysokém rozlišení, zatímco síť a porty RS232C umožňují snadné připojení k systému řízení místnosti a síti LAN. Dále je podporován oborový standard PJLink™, který umožňuje ovládání a sledování přes protokol IP. Díky těmto funkcím v kombinaci s flexibilní instalací s rozsahem 360° je projektor XEED SX6000 dokonale univerzální.

Ušetřete náklady, snižte emise


Díky spotřebě nižší než 0,08 W na světelnou jednotku se projektor XEED SX6000 může pochlubit jednou z nejnižších spotřeb energie v oboru.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon XEED SX6000, o jeho funkcích a možnostech.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Pro silný výkon a vysoký kontrastní poměr

HD Ready

Kompatibilita s rozlišením HD

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Standardní protokol řízení

Sériové příkazy

Chcete-li nastavit dálkové ovládání projektoru SX6000, musíte si stáhnout sériové příkazy

Download (pdf)

Case Study Gesundheit Nord Medical

Zdravotnická centra Gesundheit Nord

Videoprojektory od společnosti Canon poskytují lékařům ze skupiny „Gesundheit Nord Klinikverbund Bremen gGmbH“ ten nejostřejší obraz. Používání videoprojektorů XEED SX80 Mark II Medical vedlo k modernizaci každodenních postupů a digitální rentgenové systémy se v současnosti používají na čtyřech klinikách v Brémách.

Case Study inamo Restaurant

Restaurace inamo, Londýn

V roce 2010 bylo v restauraci inamo st james nainstalováno více než 90 projektorů XEED od společnosti Canon. Projektory jsou součástí patentovaného řešení v podobě objednávkového systému E-TableTM, který hostům umožňuje objednat si jídlo, vybrat si digitální ubrus, sledovat dění v kuchyni pomocí funkce „ChefCam“ nebo si dokonce objednat taxi – to vše prostřednictvím displeje promítaného na stůl.