Canon XEED WUX4000

XEED WUX4000

Zařízení WUX4000 těží díky rozlišení WUXGA, podpoře kvality Full HD a řadě vyměnitelných objektivů z technologie LCOS – definuje tak nově standard instalačních projektorů.

Výhody

  • Nativní rozlišení WUXGA a možnost rozlišení Full HD
  • Technologie LCOS
  • 4 000 lumenů
  • Kontrastní poměr 1 000:1
  • Motorizovaný posun, zoom a zaostřování objektivu
  • 3 vyměnitelné objektivy
  • Pokročilé nastavení RGB a gama
  • Vstupy DVI a HDMI
  • Síťový port kompatibilní se standardem PJLink

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon XEED WUX4000

Rozlišení WUXGA a technologie LCOS – jedinečná kombinace


Model XEED WUX4000 promítá v rozlišení WUXGA (1 920 × 1 200 pixelů), a nastavuje tak výš laťku kvality instalačních projektorů. Snímky z počítače nebo počítače Macintosh jsou zobrazovány s výjimečnou čistotou a video v kvalitě Full HD je reprodukováno s perfektními detaily. Technologie LCOS společnosti Canon eliminuje typické průvodní jevy běžné projekce obrazu a vytváří ohromující snímky bez nechtěných efektů „mřížky“ nebo „duhy“.

Výjimečný výkon


Model XEED WUX4000 je vybaven nejnovější generací optického systému AISYS společnosti Canon a podává skvělý výkon 4 000 lumenů. Systém AISYS optimalizuje výkon panelů LCOS, takže výsledný výstup si poradí i s vysokou úrovní okolního světla. Vysoký kontrastní poměr 1 000:1 zaručuje živé barvy a vynikající úrovně černé.

Vyměnitelná řada objektivů společnosti Canon


Projektor WUX4000 je první model z řady XEED, který nabízí výběr z vysoce kvalitních vyměnitelných objektivů. Pro většinu instalací bude dostatečný standardní objektiv s 1,5násobným zoomem. Pro rozsáhlé prostory je však k dispozici také objektiv s ostřením na velkou vzdálenost, zatímco mimořádně širokoúhlý objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností je perfektní pro zpětnou projekci. Ať již zvolíte jakýkoli objektiv, kvalita společnosti Canon je garantována – bude zajištěno uchování detailů obrazu bez nutnosti obětovat jas nebo geometrii obrazu.

Motorizovaný posun objektivu


Model WUX4000 je vybaven elektromechanickým vertikálním a horizontálním posunem objektivu zajišťujícím jednoduchou instalaci. Vertikální posun se může pohybovat mezi +55 % a -15 % výšky obrazu, horizontální posun lze nastavit v rozmezí +/-10 % šířky snímku.

Flexibilní integrace a univerzální připojení


Projektor XEED WUX4000 je určen pro použití s digitálními zdroji s vysokým rozlišením, je proto vybaven porty DVI-D a HDMI. Model je také vybaven 15kolíkovým konektorem VGA. Tři zdířky umožňují připojení zvuku. Ovládání a sledování umožňují sériové a síťové porty a díky kompatibilitě se standardem PJLink je projektor WUX4000 ideální pro integrace se systémy AV.

Snadná údržba


Modulární design modelu WUX4000 zaručuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. Vysoce účinná lampa nabízí životnost až 3 000 hodin (v tichém režimu) a lze k ní získat přístup ze zadní části projektoru. Vzduchový filtr se vysouvá jednoduše z boku, projektor tak může zůstat na svém místě. Rychlý přístup je zajištěn dokonce i ke klíčovým optickým součástem, které mají omezenou životnost, mizí tak nutnost složitého rozebírání. Údržba nikdy nebyla rychlejší nebo snazší.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon XEED WUX4000, o jeho funkcích a možnostech.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Pro silný výkon a vysoký kontrastní poměr

Full HD video reproduced in perfect detail

Reprodukce videa v rozlišení Full HD s úžasnými detaily

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Standardní protokol řízení