Canon XEED WX6000

XEED WX6000

Projektor XEED WX6000 spojuje technologie LCOS a AISYS s motorizovanými objektivy a nabízí výkon 5 700 lumenů a rozlišení WXGA+ – dokonalé pro firmy přecházející na širokoúhlé projekce.

Výhody

  • Nativní rozlišení WXGA+
  • Technologie LCOS
  • Výkon 5 700 lumenů
  • Kontrastní poměr 1 000:1
  • Motorizovaný zoom, zaostřování a posun objektivu
  • 4 vyměnitelné objektivy
  • Pokročilé nastavení RGB a gama
  • Vstupy DVI a HDMI™
  • Síťový port kompatibilní s PJLink™
  • Instalace s rozsahem 360°

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon XEED WX6000

Výkonná a detailní projekce


Projektor XEED WX6000 s výjimečným výkonem 5 700 lumenů je ideálním instalačním projektorem s technologií LCOS. Díky nativnímu vysokému rozlišení WXGA+ (1 440 × 900) je ideální pro prostory, kde záleží na výkonu, jakou jsou konferenční sály a velká prostranství.

Ohromující kvalita obrazu


0,7palcový panel LCOS společně s optickým systémem Canon AISYS zajistí, že obecenstvo uvidí pouze dokonalé a bezchybné snímky – i v náročných prostorách, jako jsou hotelové konferenční sály a výstavní centra.

Projekce v poměru 16:10 a vysoký průměr clony zaručují jemný obraz, díky čemuž je tento model ideálním řešením pro kreativní potřeby promítání log a dalších přesných návrhů. Sytá černá a živé barvy jsou zajištěny díky kontrastnímu poměru 1 000:1.

Nepřekonatelná kvalita objektivu Canon


Instalační projektory vyžadují mimořádně přesné objektivy a projektor XEED WX6000 nabízí vámi požadovanou kvalitu i flexibilitu. Díky objektivu s technologií Canon máte záruku vynikajícího rozlišení obrazu a maximálního světelného výkonu.

Pokročilé instalační funkce s přesností ½ pixelu předvádí vaše snímky v tom nejlepším světle, což je důležité pro instalace s více projektory, jako jsou řešení 3D, sdružený provoz, systémy prolínání obrazu a projekční kopule.

Vyberte si svůj ideální objektiv


Čtyři vyměnitelné vysoce přesné objektivy, které zahrnují standardní 1,5× zoom, širokoúhlý, velký 1,7× zoom a ultravelký 1,95× zoom, flexibilně udržují kvalitu obrazu i ve velkých prostorách.

Získejte kontrolu nad svými snímky


Projektor XEED WX6000 obsahuje řadu chytrých funkcí, které umožňují prezentovat vaše snímky věrně a přesně. Individuální ovládání RGB a detailní 6osové nastavení barev a gama korekce pomáhají dosáhnout výjimečného přiřazování barev, které se velmi přibližuje profesionálně kalibrovaným zařízením.

Flexibilní připojení a ovládání


Projektor XEED WX6000 nabízí široký výběr možností připojení vhodných pro podnikatelská, vzdělávací a veřejná promítací prostředí. Konektory DVI a HDMI™ vám umožňují promítat digitální snímky a videozáznamy ve vysokém rozlišení, zatímco síť a porty RS232C umožňují snadné připojení k systému řízení místnosti a síti LAN. Dále je podporován oborový standard PJLink™,což umožňuje ovládání a sledování přes protokol IP. Díky těmto funkcím společně s flexibilní instalací s rozsahem 360° je projektor XEED WX6000 dokonale univerzálním řešením pro podnikání.

Ušetřete náklady, snižte emise


Díky spotřebě nižší než 0,08 W na světelnou jednotku se projektor XEED WX6000 může pochlubit jednou z nejnižších spotřeb energie v oboru.

Ocenění

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon XEED WX6000, o jeho funkcích a možnostech.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Pro silný výkon a vysoký kontrastní poměr

HD Ready

Kompatibilita s rozlišením HD

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Standardní protokol řízení

Sériové příkazy

Chcete-li nastavit dálkové ovládání projektoru WX6000, musíte si stáhnout sériové příkazy

Download (pdf)

Případové studie k projektorům XEED

Zdravotnická centra Gesundheit Nord

Videoprojektory od společnosti Canon poskytují lékařům ze skupiny „Gesundheit Nord Klinikverbund Bremen gGmbH“ ten nejostřejší obraz. Používání videoprojektorů XEED SX80 Mark II Medical vedlo k modernizaci každodenních postupů a digitální rentgenové systémy se v současnosti používají na čtyřech klinikách v Brémách.

Stáhnout případovou studii (v angličtině) [pdf, 4MB]

Restaurace inamo, Londýn

V roce 2010 bylo v restauraci inamo st james nainstalováno více než 90 projektorů XEED od společnosti Canon. Projektory jsou součástí patentovaného řešení v podobě objednávkového systému E-TableTM, který hostům umožňuje objednat si jídlo, vybrat si digitální ubrus, sledovat dění v kuchyni pomocí funkce „ChefCam“ nebo si dokonce objednat taxi – to vše prostřednictvím displeje promítaného na stůl.

Stáhnout případovou studii (v angličtině) [pdf, 2MB]