Canon XEED WX6000

XEED WX6000

Projektor XEED WX6000 spojuje technologie LCOS a AISYS s motorizovanými objektivy a nabízí výkon 5 700 lumenů a rozlišení WXGA+ – dokonalé pro firmy přecházející na širokoúhlé projekce.

Výhody

  • Nativní rozlišení WXGA+
  • Technologie LCOS
  • Výkon 5 700 lumenů
  • Kontrastní poměr 1 000:1
  • Motorizovaný zoom, zaostřování a posun objektivu
  • 4 vyměnitelné objektivy
  • Pokročilé nastavení RGB a gama
  • Vstupy DVI a HDMI™
  • Síťový port kompatibilní s PJLink™
  • Instalace s rozsahem 360°

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon XEED WX6000

Výkonná a detailní projekce


Projektor XEED WX6000 s výjimečným výkonem 5 700 lumenů je ideálním instalačním projektorem s technologií LCOS. Díky nativnímu vysokému rozlišení WXGA+ (1 440 × 900) je ideální pro prostory, kde záleží na výkonu, jakou jsou konferenční sály a velká prostranství.

Ohromující kvalita obrazu


0,7palcový panel LCOS společně s optickým systémem Canon AISYS zajistí, že obecenstvo uvidí pouze dokonalé a bezchybné snímky – i v náročných prostorách, jako jsou hotelové konferenční sály a výstavní centra.

Projekce v poměru 16:10 a vysoký průměr clony zaručují jemný obraz, díky čemuž je tento model ideálním řešením pro kreativní potřeby promítání log a dalších přesných návrhů. Sytá černá a živé barvy jsou zajištěny díky kontrastnímu poměru 1 000:1.

Nepřekonatelná kvalita objektivu Canon


Instalační projektory vyžadují mimořádně přesné objektivy a projektor XEED WX6000 nabízí vámi požadovanou kvalitu i flexibilitu. Díky objektivu s technologií Canon máte záruku vynikajícího rozlišení obrazu a maximálního světelného výkonu.

Pokročilé instalační funkce s přesností ½ pixelu předvádí vaše snímky v tom nejlepším světle, což je důležité pro instalace s více projektory, jako jsou řešení 3D, sdružený provoz, systémy prolínání obrazu a projekční kopule.

Vyberte si svůj ideální objektiv


Čtyři vyměnitelné vysoce přesné objektivy, které zahrnují standardní 1,5× zoom, širokoúhlý, velký 1,7× zoom a ultravelký 1,95× zoom, flexibilně udržují kvalitu obrazu i ve velkých prostorách.

Získejte kontrolu nad svými snímky


Projektor XEED WX6000 obsahuje řadu chytrých funkcí, které umožňují prezentovat vaše snímky věrně a přesně. Individuální ovládání RGB a detailní 6osové nastavení barev a gama korekce pomáhají dosáhnout výjimečného přiřazování barev, které se velmi přibližuje profesionálně kalibrovaným zařízením.

Flexibilní připojení a ovládání


Projektor XEED WX6000 nabízí široký výběr možností připojení vhodných pro podnikatelská, vzdělávací a veřejná promítací prostředí. Konektory DVI a HDMI™ vám umožňují promítat digitální snímky a videozáznamy ve vysokém rozlišení, zatímco síť a porty RS232C umožňují snadné připojení k systému řízení místnosti a síti LAN. Dále je podporován oborový standard PJLink™,což umožňuje ovládání a sledování přes protokol IP. Díky těmto funkcím společně s flexibilní instalací s rozsahem 360° je projektor XEED WX6000 dokonale univerzálním řešením pro podnikání.

Ušetřete náklady, snižte emise


Díky spotřebě nižší než 0,08 W na světelnou jednotku se projektor XEED WX6000 může pochlubit jednou z nejnižších spotřeb energie v oboru.

Ocenění

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon XEED WX6000, o jeho funkcích a možnostech.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Pro silný výkon a vysoký kontrastní poměr

HD Ready

Kompatibilita s rozlišením HD

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Standardní protokol řízení

Sériové příkazy

Chcete-li nastavit dálkové ovládání projektoru WX6000, musíte si stáhnout sériové příkazy

Download (pdf)

Případové studie k projektorům XEED

Case Study Gesundheit Nord Medical

Zdravotnická centra Gesundheit Nord

Videoprojektory od společnosti Canon poskytují lékařům ze skupiny „Gesundheit Nord Klinikverbund Bremen gGmbH“ ten nejostřejší obraz. Používání videoprojektorů XEED SX80 Mark II Medical vedlo k modernizaci každodenních postupů a digitální rentgenové systémy se v současnosti používají na čtyřech klinikách v Brémách.

Case Study inamo Restaurant

Restaurace inamo, Londýn

V roce 2010 bylo v restauraci inamo st james nainstalováno více než 90 projektorů XEED od společnosti Canon. Projektory jsou součástí patentovaného řešení v podobě objednávkového systému E-TableTM, který hostům umožňuje objednat si jídlo, vybrat si digitální ubrus, sledovat dění v kuchyni pomocí funkce „ChefCam“ nebo si dokonce objednat taxi – to vše prostřednictvím displeje promítaného na stůl.