Nastavení a používání zařízení Connect Station CS100

Tato série videonávodů vám předvede nastavení, připojení, přenos dat, zobrazování, sdílení a zálohování cenných vzpomínek.

one-place

Nastavení zařízení Connect Station

Toto video vám pomůže v začátcích práce se zařízením Connect Station CS100, a to od jeho připojení k televizi a zapnutí až po výběr jazyka.

Zobrazit video

Připojení zařízení Connect Station

Naučte se připojit zařízení k domácí síti Wi-Fi, přihlásit se do služby CANON iMAGE GATEWAY a vytvořit propojení na sociální sítě a cloudová úložiště.

Zobrazit video

Přenos snímků do zařízení Connect Station

Tento kurz vám ukáže, jak přenést fotografie a videa do zařízení Connect Station CS100, a to přímo z fotoaparátu či kamery prostřednictvím protokolu NFC a sítě Wi-Fi, nebo z paměťové karty či prostřednictvím USB kabelu.

Zobrazit video

Zobrazení a uspořádání obsahu

Získejte ze své kolekce maximum a oživte své vzpomínky vytvářením alb a jejich procházením na smartphonu nebo tabletu.

Zobrazit video

Sdílen snímků

Sdílejte své vzpomínky s přáteli a rodinou. Tento kurz vám ukáže, jak sdílet data na sociálních sítích, odesílat snímky na jiná zařízení Connect Station a tisknout bezdrátově s dobrou kvalitou.

Zobrazit video

Zálohování

V tomto videu se dozvíte, jak vytvořit zálohu obsahu zařízení Connect Station CS100, která má data ochránit před ztrátou, a jak tato data později obnovit.

Zobrazit video

Connect Station CS100 – příručka

Potřebujete-li podrobnější návod nastavení a používání zařízení Connect Station CS100, můžete si stáhnout úplnou příručku

Stáhnout příručku pro zařízení CS100 [PDF]