Canon i-SENSYS LBP6200d

i-SENSYS LBP6200d

Pro automatický oboustranný tisk je tato kompaktní laserová tiskárna skvělým doplňkem pro domácnost či malou kancelář. Přinese vám užitek bezúdržbového tisku a spoustu funkcí šetřících energii i čas.

Výhody

  • Design šetřící prostor
  • 25 str./min, doba vytištění prvního výtisku 6 s
  • Automatický oboustranný tisk
  • Úsporný provoz
  • Tichý provoz
  • Kazeta "vše-v-jednom" pro bezúdržbový provoz

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon i-SENSYS LBP6200d

Kompaktní a nenáročná na prostor


Cenově dostupná laserová tiskárna nenáročná na prostor je perfektní pro osobní použití, a to doma nebo v malé kanceláři. Je vybavena schopností automatického oboustranného tisku, ale stále je neuvěřitelně kompaktní a pohodlně se vejde i na ten nejmenší stůl.

Produktivní výkon


Využijte výhody laserového tisku s působivou rychlostí 25 str./min. Technologie Quick First-Print značky Canon zajišťuje rychlé obnovení provozního stavu z režimu spánku a zařízení disponuje i krátkou zahřívací dobou, která představuje pouhých 10 s od zapnutí. A s rychlostí tisku prvního výtisku pouhých 6 s již nikdy nepropásnete termín.

Automatický oboustranný tisk


Přidejte vysoký stupeň profesionality automatickým oboustranným tiskem dokumentů - a současně šetřete papír.

Výjimečná kvalita laserového tisku


Tiskněte dokumenty s tím nejostřejším textem a nejdetailnější grafikou díky rozlišení tisku 2 400 × 600 dpi technologie Automatic Image Refinement. Toner MS (Magnetic Spherical) byl vyvinut speciálně proto, aby poskytoval optimální výsledky při každém tisku.

Energeticky úsporná a tichá


Spotřeba této energeticky úsporné tiskárny je v režimu spánku pouze 1,4 W. Praktický přední vypínač napájení umožňuje snadné vypnutí a ještě vyšší úsporu energie. Díky konstrukci motoru bez ventilátoru je tiskárna i-SENSYS LBP6200d tichá v pohotovostním režimu a výjimečně tichá při provozu, takže se můžete věnovat své práci bez vyrušování.

Kazeta "vše-v-jednom"


Recyklovatelná kazeta "vše-v-jednom" zajišťuje bezúdržbový provoz a nepřetržitý vysoce kvalitní výstup. Stačí kompaktní kazetu obsahující toner, válec a čisticí jednotky vyměnit za originální tiskové kazety společnosti Canon a vaše tiskárna bude zase jako nová.

Ocenění

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon i-SENSYS LBP6200d, o jeho funkcích a možnostech.

USB connection

Připojení USB

Automatic double sided printing

Automatický oboustranný tisk

High print quality

Vysoká kvalita tisku

Canon Advanced Printing Technology

Technologie Canon Advanced Printing Technology