Canon i-SENSYS LBP7010C

i-SENSYS LBP7010C

Nejmenší a cenově nejdostupnější barevná laserová tiskárna společnosti Canon. Tato snadno použitelná barevná laserová tiskárna poskytuje nekompromisní kvalitu a bezkonkurenčně úsporný provoz.

Výhody

  • Prostorově úsporný design
  • Laserový tisk rychlostí 4 str./min barevně a 16 str./min černobíle
  • Technologie Quick First-Print
  • Úsporný provoz
  • Rozlišení tisku 2 400 × 600 dpi
  • Snadná výměna tonerových kazet

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon i-SENSYS LBP7010C

Elegant., prostorově úsporný design


Díky kompaktnímu designu a tichému provozu je zařízení i-SENSYS LBP7010C ideální stolní tiskárnou pro použití v malé či domácí kanceláři. Tato cenově dostupná laserová tiskárna s malými rozměry a rychlou odezvou nabízí barevný tisk ve výjimečné kvalitě.

Tiskněte ihned


Díky technologiím Quick First-Print společnosti Canon můžete ihned tisknout bez zbytečného čekání. Při rychlosti tisku až 16 str./min černobíle a 4 str./min barevně je doba vytištění prvního výtisku černobíle 13,6 sekund - takže doba čekání na první výstup je minimální.

Skvělý výstup - barevně i černobíle


Vyznamenejte se s výtisky ve skvělé kvalitě. Díky rozlišení tisku až 2 400 × 600 dpi si všimnete více detailů, ostrého textu a jemných odstínů šedé. Špičkové zpracování obrazu společnosti Canon a inovativní toner S-Toner zajišťují barevný výstup prvotřídní kvality.

Snížení nákladů díky nízké spotřebě energie


Mimořádně úsporný provoz zařízení i-SENSYS LBP7010C vám pomůže šetřit peníze a snížit náklady na vlastnictví a navíc snížit vaší "karbonovou stopu". Této barevné laserové tiskárně byla udělena certifikace Energy Star, protože součástí závazku společnosti Canon je nabízet co nejekologičtější produkty. Typická spotřeba energie (TEC) je pouze 0,5 kWh a v režimu spánku tiskárna spotřebuje pouhých 1,1 wattu, což ji činí jednou z nejúspornějších tiskáren ve své třídě.

Snadné použití a provoz


Tato tiskárna se vyznačuje neobyčejně snadným nastavením a obsluhou. Tonerové kazety se snadno vyměňují a speciální funkce redukce hluku vytvářejí tišší a příjemnější pracovní prostředí, takže se můžete plně soustředit na svou práci. Snadno použitelný ovladač tiskárny Canon CAPT šetří čas a poskytuje výjimečnou kvalitu výstupu, což vám přinese pocit klidu.

Ocenění

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon i-SENSYS LBP7010C, o jeho funkcích a možnostech.

USB connection

Připojení USB

High print quality

Vysoká kvalita tisku

Canon Advanced Printing Technology

Technologie Canon Advanced Printing Technology

Další kroky

Balíček Easy Service Plan

Chraňte své investice do výrobků od společnosti Canon, abyste mohli být v naprostém klidu.

Easy Service Plan