Canon i-SENSYS LBP7680Cx

i-SENSYS LBP7680Cx

Zařízení i-SENSYS LBP7680Cx stanovuje – zásluhou začlenění platformy MEAP do nové generace laserových tiskáren – nové standardy pro produktivitu, bezpečnost, životní prostředí a integraci řešení.

Výhody

  • Barevný i černobílý laserový tisk rychlostí 20 str./min
  • Rozlišení tisku 9 600 × 600 dpi
  • Standardní paměť 768 MB
  • Intuitivní ovládací panel
  • Podpora tiskového jazyka PCL5c/6 a podpora jazyka Adobe® PostScript
  • Gigabitový Ethernet
  • Vestavěná platforma MEAP
  • Shoda s protokoly IP Sec a LAN IEEE 802.1x
  • Přímý tisk z úložiště USB

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon i-SENSYS LBP7680Cx

Technologie nové generace


Naše platforma MEAP pro vývoj aplikací, která je založená na jazyce Java, je poprvé integrována do laserové tiskárny společnosti Canon, takže lze vytvářet řešení aplikací přímo v tiskárně. Díky tomu lze zařízení i-SENSYS LBP7680Cx snadno integrovat s řešením uniFLOW, což velmi usnadňuje správu tiskového výstupu a snižuje náklady.

Vysoce výkonná barevná laserová tiskárna


Maximalizujte produktivitu ve vytížených pracovních skupinách prostřednictvím této stylové barevné laserové tiskárny s vestavěnou jednotkou pro oboustranný tisk. Je dostatečně kompaktní, což umožňuje její umístění na stůl, kde uživateli rychle a tiše poskytuje výtisky v profesionální kvalitě – 20 stránek za minutu barevně i černobíle. Díky technologiím Quick First Print od společnosti Canon také není nutné na dokumenty dlouho čekat.

Profesionální kvalita tisku


Zařízení i-SENSYS LBP7680Cx se vyznačuje rozlišením tisku 9 600 × 600 dpi pro vysoce kvalitní výstup, které je vylepšeno funkcí AIR (Automatic Image Refinement) za účelem dokonalého zpracování všech výtisků. Tiskárna ve standardní výbavě disponuje 768MB pamětí, což jí umožňuje zpracovávat velké dokumenty a náročnou grafiku a rovněž splňovat požadavky síťového tisku.

Snadné použití


I pro naprosté nováčky bude obsluha této barevné laserové tiskárny hračkou. Intuitivní 5řádkový displej LCD usnadňuje nastavení a následné procházení mezi různými nastaveními zařízení.

Univerzální připojení


Díky podpoře tiskového jazyka PCL5c/6, který je standardem v oboru, a tisku v jazyce Adobe PostScript lze zařízení i-SENSYS LBP7680Cx snadno integrovat do provozu vaší firmy. Prostřednictvím integrovaného připojení ke gigabitové síti Ethernet také zvládne vysokou pracovní zátěž, čímž zajistí optimální výkon sítě.

Zdokonalená bezpečnost


Chraňte své informace a zabezpečte je prostřednictvím stejných pokročilých funkcí, které jsou používané u našich multifunkčních tiskáren imageRUNNER ADVANCE, včetně shody s protokoly IP Sec a IEEE 802.1x. Volitelný zabezpečený tisk z poštovní schránky chrání citlivé informace. Zajistí tak, že důvěrné materiály zůstanou v těch správných rukou.

Přímý tisk z úložiště USB


Zařízení i-SENSYS LBP7680Cx je první laserovou tiskárnou od společnosti Canon, která nabízí přímý tisk z jakéhokoli úložiště USB. Zařízení podporuje soubory ve formátu Tiff, JPEG, PDF a XPS a díky vynikajícímu kontrastu displeje uživatelé snadno a rychle vyberou a vytisknou požadovaný soubor.

Ocenění

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon i-SENSYS LBP7680Cx, o jeho funkcích a možnostech.

PCL Printing

Tisk v jazyce PCL

USB connection

Připojení USB

Use and share over network

Síťové funkce a sdílení v rámci sítě

Automatic double sided printing

Automatický oboustranný tisk

+1 Optional Paper Cassette

+1 volitelný zásobník papíru

User friendly LCD display

Uživatelsky přívětivý displej LCD

High colour print quality

Vysoce kvalitní barevný tisk

Optional Secure print

Volitelný zabezpečený tisk

Tablet and smartphone ready

Podpora tabletů a smartphonů

Další kroky

Kde koupit

Mobilní řešení

Snadný tisk z mobilních zařízení

Více informací

Balíček Easy Service Plan

Chraňte své investice do výrobků od společnosti Canon, abyste mohli být v naprostém klidu.

Zjistit více

Easy Service Plan