Profesionální produkty

Řešení skenování pro finanční/pojišťovací sektor

Potřeba zvýšit zabezpečení v rozvíjejícím se digitálním světě nebyla nikdy důležitější. Dokonce i údajně bezpečné systémy byly nedávno vystaveny útokům a dopady takových hrozeb z hlediska PR a financí jsou značné. Řešení skenování od společnosti Canon vám pomohou tyto problémy zvládat a současně zefektivnit způsob vašeho podnikání.

Buďte konkurenceschopnější.

Díky skenování formulářů s pojistnými nároky nebo faktur přímo do aplikací v kanceláři lze zjednodušit pracovní postupy – čímž se zlepší efektivita i produktivita.

Snižte rizika.

Chraňte se před pojistnými podvody či náhodným porušením zabezpečení. Elektronické záznamy se vyznačují snazší správou a jednodušším zajištěním zabezpečeného přístupu, takže vám pomáhají s ochranou před podvody a porušením zabezpečení.

Splňte předpisy.

S rostoucím množstvím složitých předpisů mohou skenery Canon zaručit, že splníte předpisy, díky skenování do schváleného formátu PDF/A.

Snižte dopady na životní prostředí.

Splňte finanční cíle a cíle sociální zodpovědnosti společnosti. Můžete zmenšit ekologickou stopu díky skenování a elektronické archivaci pojistných nároků, certifikátů, žádostí, faktur apod.