Profesionální produkty

Řešení skenování pro sektor zdravotnictví

Není mnoho oborů, které by byly vystaveny tak intenzivní diskusi, tlaku a změnám jako zdravotnictví. V podstatě každý poskytovatel zdravotní péče – od samostatného specialisty po největší nemocnici – spoléhá při poskytování péče o pacienty na komplexní řadu klinických informací a služeb. Řešení stolního skenování od společnosti Canon může pomoci se zefektivněním těchto procesů a zlepšením úrovně služeb pro zákazníky.

Zlepšete péči o pacienty a kvalitu služeb.

Díky skenování poznámek o pacientech do databáze pomocí skeneru DR-M160II se výrazně zlepší přístup k informacím, takže lékaři mohou věnovat více času pacientům. Navíc díky optimalizaci záznamů o pacientech mohou zdravotnické instituce poskytovat úrovně služeb, které budou vysoce hodnoceny v oficiálních tabulkách.

Snižte provozní náklady a plýtvání.

Skenování záznamů o pacientech snižuje náklady na pracovišti i náklady na skladování. Poskytuje lékařům okamžitý přístup k údajům o pacientech a snižuje provozní náklady na práci s papírovými záznamy. Zlepšení efektivity provozu tak uvolní zdroje, které lze místo toho investovat v jiných oblastech.

Zajistěte důvěrnost informací o pacientech.

Skenování záznamů o pacientech zaručuje zabezpečení jejich údajů. Díky tomu archivy instituce splňují rostoucí množství místních, národních a regionálních regulačních požadavků.