Profesionální produkty

Řešení skenování pro právní sektor

Dnešní právnické firmy pracují v prostředí se stále rostoucí konkurencí. Klienti vyžadují vyšší úroveň služeb a větší záruku bezpečnosti, zatímco stále roste regulace. Řešení stolního skenování od společnosti Canon pomáhají postavit se k těmto problémům čelem.

Zvyšte konkurenceschopnost.

Skenujte dokumenty jako materiály k případům elektronicky, například pomocí skeneru DR-C225, a zvýšíte tak každodenní efektivitu a budoucí ziskovost. Ušetříte cenné místo pro archivaci a díky prohledávatelným souborům PDF lze naskenované dokumenty ihned najít.

Snižte rizika.

Naskenované dokumenty můžete zašifrovat a posílat klientům ve formátu PDF/A. Dosáhnete tak efektivní a bezpečné správy vztahů se zákazníky. Ušetříte cenné místo pro archivaci a díky prohledávatelným souborům PDF lze naskenované dokumenty ihned najít.

Zajistěte soulad s normami.

Formát PDF/A podporovaný skenery od společnosti Canon je v současnosti v právním sektoru uznáván jako přijatý standard pro archivaci a správu životního cyklu dokumentů. V některých zemích musí být dokumenty předávány soudu v elektronické podobě – skener DR-C225 tento požadavek pomáhá splnit.