Canon Print Plug-In for Photoshop

Print Plug-In for Photoshop

Tiskový modul plug-in od společnosti Canon pro aplikaci Photoshop poskytuje dokonalé rozhraní mezi obrázky z aplikace Photoshop a tiskárnou imagePROGRAF. Umožňuje přenášet 16bitové obrazové soubory přímo do tiskárny se zachováním širokého rozsahu barev a výjimečného stupňování původních obrázků.

Výhody

  • Zachování pracovních postupů s 16bitovými barvami od pořízení obrázku po jeho výstup
  • Bezproblémový pracovní postup šetří čas a úsilí
  • Automatické rozpoznání barevného prostoru
  • Pokročilé funkce pro úpravu barev
  • Vytváření obrazů na plátně pro galerie
  • Snadné posouzení dopadu různých variant jemných úprav obrazu na tiskový výstup

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon Print Plug-In for Photoshop

Zachovejte vysokou kvalitu obrázků


Operační systémy obvykle omezují ovladače tiskárny na 8bitové zpracování, což má za následek výsledky, které nejsou zcela dokonalé. Tiskový modul plug-in od společnosti Canon pro aplikaci Photoshop tento problém obchází tiskem přímo na tiskárně. Tím zachovává 16bitovou kvalitu obrázků, a umožňuje tak zachytit na tiskových výstupech široký rozsah barev a úplné stupňování originálů.

Šetřete čas bezproblémovým pracovním postupem


Konfigurace tiskových nastavení je sloučena do jediného kroku, jenž nabízí barevný pracovní postup od vstupu po výstup. Vzhledem k tomu, že tiskový modul plug-in pro aplikaci Photoshop automaticky detekuje informace o nastavení barevného prostoru v souborech z aplikace Photoshop, není potřebné zabývat se uvedením barev do původního stavu.

Pokročilé úpravy barev


Pokud potřebujete jemně doladit vyvážení barev, kontrast, sytost a další detaily, můžete. Výsledky těchto úprav se aktualizují v reálném čase prostřednictvím náhledu obrázku. To znamená, že můžete vždy vystihnout svou představu přesně tak, jak zamýšlíte, aniž byste museli zasáhnout do původního souboru z aplikace Adobe Photoshop.

Nové příležitosti s tiskem na plátno


Nový modul plug-in pro rozvržení určený pro tiskárny imagePROGRAF umožňuje uživatelům připravit obrázky jako výtisky na plátno upravením obrázků pro tisk tak, aby byly připravené pro montáž na dřevěný rám.

Dokonalé výsledky pomocí tisku variant


Tiskový modul plug-in pro aplikaci Photoshop umožňuje rychle vytvořit a vytisknout sadu vzorků obrázku obsahujících lehce odlišné varianty. Obrázky jsou uspořádány do matice nebo jednoduchého pruhu, takže si lze snadno představit přesný dopad jednotlivých variant nastavení barev na tištěný výstup.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon Print Plug-In for Photoshop, o jeho funkcích a možnostech.