PRODUKTY

Kopulové kamery

Naše kopulové kamery představují skvělé řešení tam, kde je zapotřebí nenápadnost.

VÍCE INFORMACÍ

PTZ camera

Široký pozorovací úhel

Tyto kamery mají kompaktní a estetický vzhled a nabízí výjimečnou kvalitu obrazu a široký pozorovací úhel při instalaci na stěnu i strop. Navíc se skvěle hodí pro vnitřní i venkovní použití.

Kompaktní a nenápadné

Při vývoji našich kopulových kamer klademe důraz na nenápadnost. Naše vysoce kompaktní modely VB-S jsou dokonce tak malé, že se vám vejdou do dlaně. S naší řadou příslušenství pro zápustnou montáž můžete všechny modely nainstalovat nenápadně, aniž by narušily estetický vzhled daného prostředí.

Vzdálené nastavení funkcí PTRZ

S nástrojem pro nastavení úhlu kamery můžete pomocí počítače dálkově ovládat otáčení a naklánění kamery, otáčení obrazu a zoom (PTRZ). Ve výsledku tak o zaostření nebo směrování kamery nemusíte rozhodnout už během instalace, vše můžete provést později pomocí počítače. Tato možnost nejen šetří čas, ale i snižuje počet osob, které jsou při instalaci zapotřebí.

Internal view of shopping centre

Snadná instalace

Naše kamery nainstalujete snadno a rychle. Jsou osazeny standardizovanými otvory na šrouby a součástí jejich balení je šablona pro vyvrtání upevňovacích otvorů. Vybrat si můžete z celé řady příslušenství, které umožňuje instalaci do kazetových podhledů, na stěnu nebo na sloup. Možnosti napájení jsou flexibilní, máte na výběr mezi napájením z elektrické sítě nebo pomocí sítě Ethernet. Instalaci našich vysoce kompaktních modelů VB-S zvládne jeden člověk.

Easy

Chcete se dozvědět více informací o kopulových kamerách?

Kontaktujte tým pro síťové kamery

PORAĎTE SE S NAŠÍM TÝMEM

Nejste si jisti, které produkty potřebujete pro své podnikání?

PORAĎTE SE S NAŠÍM TÝMEM