Canon VB-H630D

VB-H630D

Pevná kopulová bezpečnostní IP kamera s rozlišením Full HD VB-H630D se skvěle hodí do vnitřních prostor. Monitoruje a zaznamenává aktivitu ve dne i v noci s využitím 111° zorného pole.

VB-H630D

Výhody

  • Rozlišení Full HD a 3x širokoúhlý optický zoom se skvělou kvalitou obrazu
  • Odnímatelný filtr pro eliminaci infračerveného záření nabízí možnost sledování 24 hodin denně
  • Funkce dálkového procházení/naklápění/otáčení/zoomu (PTRZ) zkracuje dobu instalace
  • Flexibilní sledování a záznam pomocí duálních toků ve formátu H.264

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon VB-H630D

Vynikající kvalita obrazu a nejlepší optika ve své třídě


Chraňte a sledujte své sídlo v rozlišení Full-HD s vynikající kvalitou obrazu s využitím obrazového procesoru Canon DIGIC DV III. V žádné denní době vám nic neujde. Postará se o to mimořádně široké 111° zorné pole a objektiv s 3x optickým a 4x digitálním zoomem a odnímatelný filtr pro eliminaci infračerveného záření. Elektronický systém zadního zaostřování a širokoúhlý světelný objektiv f/1,2 nabízí skvělé výsledky.

Výkonné snímání obrazu


Síťový procesor DIGIC NET II společnosti Canon je vybaven kodérem H.264, který vytváří vysoce kvalitní video s vysokou kompresí. Naopak vylepšené řízení potlačení šumu (NR) a zdokonalená reprodukce barev poskytují viditelné barvy i za podmínek se slabým osvětlením. Funkce Auto-SSC (Auto Smart Shade Control) zlepšuje viditelnost objektů v popředí u jasných scén v protisvětle Špičkové schopnosti snímání za slabého osvětlení a opravdový denní a noční provoz zajišťují skvělé výsledky v řadě prostředí.

Inteligentní a zaměřená na bezpečnost


Inteligentní funkce pomáhají operátorům identifikovat poplachové situace analýzou odlišností mezi různými oblastmi. V jedné kameře je možné souběžně použít až 15 funkcí. Výběr šesti různých inteligentních funkcí zahrnuje detekci pohybujícího se objektu, detekci opuštěného objektu, detekci odstraněného objektu, detekci neoprávněné manipulace s kamerou, detekci procházení a detekci hlasitosti. Detekovanou aktivitu lze nastavit tak, aby aktivovala nahrávání, odesílání obrazů na server nebo odeslání oznámení e-mailem. Pokud použijete kartu SD, můžete uchovávat a prohlížet záznam při výstraze, aniž byste si ho nejdřív museli stahovat do počítač. Bezpečné spojení mezi kamerou a serverem zajišťuje šifrování SSL/TLS.

Rozšířená kompatibilita a zvýšené pohodlí


Shoda s nejnovější verzí 2.4 standardu ONVIF s profilem S umožňuje pohodlně vytvořit řešení se softwarem pro správu videodat kompatibilním s ONVIF. Společnost Canon také podporuje bezproblémovou integraci prostřednictvím použití sady SDK pro síťové kamery Canon a specifikace protokolu HTTP.

Funkce PTRZ pro snadné nastavení


Nástroj pro nastavení úhlu kamery umožňuje dálkově ovládat otáčení a naklánění kamery, otáčení obrazu a zoom (PTRZ) z počítače připojeného k síti, čímž usnadňuje nastavení záběru po instalaci a šetří čas.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon VB-H630D, o jeho funkcích a možnostech.

DIGIC NET II
Digic DV III
Full HD
Auto DayNight
Intelligent Function
Power over Ethernet
SD Card
CCMT
 • Hlavní jednotka modelu VB-H630D
 • Napájecí konektor
 • Instalační disk CD-ROM
 • Jednotka bezpečnostního kabelu
 • Propojovací audiokabel
 • Šablona
 • Instalační příručka
 • Leták se záručním listem