Canon VB-H730F

VB-H730F

Pevná skříňková kamera VB-H730F s rozlišením Full-HD, mimořádně širokým 112° zorným polem a vynikajícím výkonem za slabého osvětlení. Flexibilní možnosti instalace pro vnitřní i vnější použití.

/Images/VB-H730F_tcm126-1465214.jpg

Výhody

  • Zachycujte zřetelné a podrobné snímky s rozlišením až Full HD
  • Využijte 112° zorný úhel širokoúhlého objektivu se světelností f/1,2
  • Funkce Auto SSC vám zajistí lepší výsledky při podsvícení jasným světlem
  • Možnost více toků umožňuje plynulý záznam videa
  • Lepší detekce na základě pokročilé vestavěné analytiky

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon VB-H730F

Vynikající kvalita obrazu a nejlepší optika ve své třídě


Chraňte a sledujte své sídlo v rozlišení Full-HD s vynikající kvalitou obrazu s využitím obrazového procesoru Canon DIGIC DV III. V žádné denní době vám nic neujde. Postará se o to mimořádně široké 112° zorné pole a objektiv s 3x optickým a 4x digitálním zoomem a odnímatelný filtr pro eliminaci infračerveného záření. Elektronický systém zadního zaostřování a širokoúhlý světelný objektiv f/1,2 nabízí skvělé výsledky.

Výkonné snímání obrazu


Síťový procesor DIGIC NET II společnosti Canon je vybaven kodérem H.264, který vytváří vysoce kvalitní video s vysokou kompresí. Naopak vylepšené řízení potlačení šumu (NR) a zdokonalená reprodukce barev poskytují viditelné barvy i za podmínek se slabým osvětlením. Funkce Auto-SSC (Auto Smart Shade Control) zlepšuje viditelnost objektů v popředí u jasných scén v protisvětle Špičkové schopnosti snímání za slabého osvětlení a opravdový denní a noční provoz zajišťují skvělé výsledky v řadě prostředí.

Inteligentní a zaměřená na bezpečnost


Inteligentní funkce pomáhají operátorům identifikovat poplachové situace analýzou odlišností mezi různými oblastmi. V jedné kameře je možné souběžně použít až 15 funkcí. Výběr šesti různých inteligentních funkcí zahrnuje detekci pohybujícího se objektu, detekci opuštěného objektu, detekci odstraněného objektu, detekci neoprávněné manipulace s kamerou, detekci procházení a detekci hlasitosti. Detekovanou aktivitu lze nastavit tak, aby aktivovala nahrávání, odesílání obrazů na server nebo odeslání oznámení e-mailem. Pokud použijete kartu SD, můžete uchovávat a prohlížet záznam při výstraze, aniž byste si ho nejdřív museli stahovat do počítač. Bezpečné spojení mezi kamerou a serverem zajišťuje šifrování SSL/TLS.

Rozšířená kompatibilita a zvýšené pohodlí


Síťové kamery Canon jsou kompatibilní se špičkovým softwarem pro správu videodat. Shoda s nejnovější verzí 2.4 standardu ONVIF s profilem S umožňuje pohodlně vytvořit řešení se softwarem pro správu videodat kompatibilním s ONVIF. Společnost Canon také podporuje bezproblémovou integraci prostřednictvím použití sady SDK pro síťové kamery Canon a specifikace protokolu HTTP.

Snadná a flexibilní instalace


Kameru lze instalovat pomocí řady různých volitelných krytů a držáků, takže ji lze nasadit v mnoha vnitřních a venkovních aplikacích. Kameru VB-H730F lze snadno napájet řadou dosažitelných napájecích zdrojů: napájení přes síť Ethernet, 12 V ss nebo 24 V stř.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon VB-H730F, o jeho funkcích a možnostech.

DIGIC NET II

Efektivní síťové zpracování

Digic DV III

Provádí správu kvality a řízení obrazu

Full HD

Rozlišení Full HD

Auto DayNight

Vyjímatelný infračervený filtr

Intelligent Function

Analýza obsahu obrazu

Power over Ethernet

Napájení přes síť Ethernet

SD Card

Decentralizovaný záznam

CCMT

Správa více kamer

VB-H730F
  • Hlavní jednotka modelu VB-H730F
  • Napájecí konektor
  • Instalační disk CD-ROM
  • Instalační příručka
  • Leták se záručním listem