Canon VB-M620D

VB-M620D

Pevná kopulová bezpečnostní IP kamera s rozlišením 1,3 MP VB-M620D se skvěle hodí do vnitřních prostor. Monitoruje a zaznamenává aktivitu ve dne i v noci s využitím 111° zorného pole.

VB-M620D

Výhody

 • Rozlišení 1,3 MP a 3x širokoúhlý optický zoom se skvělou kvalitou obrazu
 • Filtr pro eliminaci infračerveného záření nabízí možnost sledování 24 hodin denně
 • Funkce dálkového procházení/naklápění/otáčení/zoomu (PTRZ) zkracuje dobu instalace
 • Flexibilní sledování a záznam pomocí duálních toků ve formátu H.264

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon VB-M620D

Vynikající kvalita obrazu a nejlepší optika ve své třídě


Chraňte a sledujte své sídlo v rozlišení Full-HD s vynikající kvalitou obrazu s využitím obrazového procesoru Canon DIGIC DV III. V žádné denní době vám nic neujde. Postará se o to mimořádně široké 111° zorné pole a objektiv s 3x optickým a 4x digitálním zoomem a odnímatelný filtr pro eliminaci infračerveného záření. Elektronický systém zadního zaostřování a širokoúhlý světelný objektiv f/1,2 nabízí skvělé výsledky.

Výkonné snímání obrazu


Síťový procesor DIGIC NET II společnosti Canon je vybaven kodérem H.264, který vytváří vysoce kvalitní video s vysokou kompresí. Naopak vylepšené řízení potlačení šumu (NR) a zdokonalená reprodukce barev poskytují viditelné barvy i za podmínek se slabým osvětlením. Funkce Auto-SSC (Auto Smart Shade Control) zlepšuje viditelnost objektů v popředí u jasných scén v protisvětle Špičkové schopnosti snímání za slabého osvětlení a opravdový denní a noční provoz zajišťují skvělé výsledky v řadě prostředí.

Inteligentní a zaměřená na bezpečnost


Inteligentní funkce pomáhají operátorům identifikovat poplachové situace analýzou odlišností mezi různými oblastmi. V jedné kameře je možné souběžně použít až 15 funkcí. Výběr šesti různých inteligentních funkcí zahrnuje detekci pohybujícího se objektu, detekci opuštěného objektu, detekci odstraněného objektu, detekci neoprávněné manipulace s kamerou, detekci procházení a detekci hlasitosti. Detekovanou aktivitu lze nastavit tak, aby aktivovala nahrávání, odesílání obrazů na server nebo odeslání oznámení e-mailem. Pokud použijete kartu SD, můžete uchovávat a prohlížet záznam při výstraze, aniž byste si ho nejdřív museli stahovat do počítač. Bezpečné spojení mezi kamerou a serverem zajišťuje šifrování SSL/TLS.

Rozšířená kompatibilita a zvýšené pohodlí


Shoda s nejnovější verzí 2.4 standardu ONVIF s profilem S umožňuje pohodlně vytvořit řešení se softwarem pro správu videodat kompatibilním s ONVIF. Společnost Canon také podporuje bezproblémovou integraci prostřednictvím použití sady SDK pro síťové kamery Canon a specifikace protokolu HTTP.

Funkce PTRZ pro snadné nastavení


Nástroj pro nastavení úhlu kamery umožňuje dálkově ovládat otáčení a naklánění kamery, otáčení obrazu a zoom (PTRZ) z počítače připojeného k síti, čímž usnadňuje nastavení záběru po instalaci a šetří čas.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon VB-M620D, o jeho funkcích a možnostech.

DIGIC NET II

Efektivní síťové zpracování

Digic DV III

Provádí správu kvality a řízení obrazu

1.3 Mega Pixel

Vysoce kvalitní obraz

Drag to move

Snadné ovládání PTZ

Auto DayNight

Vyjímatelný infračervený filtr

Intelligent Function

Analýza obsahu obrazu

Power over Ethernet

Napájení přes síť Ethernet

SD Card

Decentralizovaný záznam

CCMT

Správa více kamer

 • Hlavní jednotka modelu VB-M620D
 • Napájecí konektor
 • Instalační disk CD-ROM
 • Jednotka bezpečnostního kabelu
 • Propojovací audiokabel
 • Šablona
 • Leták se záručním listem

Kalkulačka zorného úhlu (AOV)

Kalkulačka požadovaného místa na disku (RDS)

Simulátor rozvržení kamer (CLS)