Canon VB-M720F

VB-M720F

Pevná skříňková kamera VB-M720F s rozlišením 1,3 MP, mimořádně širokým 112° zorným polem a vynikajícím výkonem za slabého osvětlení. Flexibilní možnosti instalace pro vnitřní i vnější použití.

VB-M720F

Výhody

  • Pořizujte čistý a detailní obraz v rozlišení 1,3 MP
  • Využijte 112° zorný úhel širokoúhlého objektivu se světelností f/1,2
  • Funkce Auto SSC vám zajistí lepší výsledky při podsvícení jasným světlem
  • Možnost více toků umožňuje plynulý záznam videa
  • Lepší detekce na základě pokročilé vestavěné analytiky

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon VB-M720F

Vynikající kvalita obrazu a nejlepší optika ve své třídě


Chraňte a sledujte své sídlo v rozlišení 1,3 MP s vynikající kvalitou obrazu s využitím obrazového procesoru Canon DIGIC DV III. V žádné denní době vám nic neujde. Postará se o to mimořádně široké 112° zorné pole a objektiv s 3x optickým a 4x digitálním zoomem a odnímatelný filtr pro eliminaci infračerveného záření. Elektronický systém zadního zaostřování a širokoúhlý světelný objektiv f/1,2 nabízí skvělé výsledky.

Výkonné snímání obrazu


Systém DIGIC NET II společnosti Canon je vybaven kodérem H.264, který vytváří vysoce kvalitní obraz s vysokou kompresí. Naopak vylepšené řízení potlačení šumu (NR) a zdokonalená reprodukce barev poskytují viditelné barvy i za podmínek se slabým osvětlením. Funkce Auto-SSC (Auto Smart Shade Control) zlepšuje viditelnost objektů v popředí u jasných scén v protisvětle Skvělé výsledky v široké škále prostředí zajišťují výborné schopnosti záznamu při slabém osvětlení a odnímatelný filtr eliminující infračervené záření.

Inteligentní a zaměřená na bezpečnost


Inteligentní funkce pomáhají operátorům identifikovat poplachové situace analýzou odlišností mezi různými oblastmi. V jedné kameře je možné souběžně použít až 15 funkcí. Výběr šesti různých inteligentních funkcí zahrnuje detekci pohybujícího se objektu, detekci opuštěného objektu, detekci odstraněného objektu, detekci neoprávněné manipulace s kamerou, detekci procházení a detekci hlasitosti. Detekovanou aktivitu lze nastavit tak, aby aktivovala nahrávání, odesílání obrazů na server nebo odeslání oznámení e-mailem. Pokud použijete kartu SD, můžete uchovávat a prohlížet záznam při výstraze, aniž byste si ho nejdřív museli stahovat do počítač. Bezpečné spojení mezi kamerou a serverem zajišťuje šifrování SSL/TLS.

Rozšířená kompatibilita a zvýšené pohodlí


Síťové kamery Canon jsou kompatibilní se špičkovým softwarem pro správu videodat. Shoda s nejnovější verzí 2.4 standardu ONVIF s profilem S umožňuje pohodlně vytvořit řešení se softwarem pro správu videodat kompatibilním s ONVIF. Společnost Canon také podporuje bezproblémovou integraci prostřednictvím použití sady SDK pro síťové kamery Canon a specifikace protokolu HTTP.

Snadná a flexibilní instalace


Kameru lze instalovat pomocí řady různých volitelných krytů a držáků, takže ji lze nasadit v mnoha vnitřních a venkovních aplikacích. Kameru VB-H720F lze snadno napájet řadou dosažitelných napájecích zdrojů: napájení přes síť Ethernet, 12 V ss nebo 24 V stř.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon VB-M720F, o jeho funkcích a možnostech.

DIGIC NET II

Efektivní síťové zpracování

Digic DV III

Provádí správu kvality a řízení obrazu

1.3 Mega Pixel

Vysoce kvalitní obraz

Auto DayNight

Vyjímatelný infračervený filtr

Intelligent Function

Analýza obsahu obrazu

Power over Ethernet

Napájení přes síť Ethernet

SD Card

Decentralizovaný záznam

CCMT

Správa více kamer

  • Hlavní jednotka modelu VB-M720F
  • Napájecí konektor
  • Instalační disk CD-ROM (J/E/F/I/G/S)
  • Instalační příručka (J)
  • Leták se záručním listem

Kalkulačka zorného úhlu (AOV)

Kalkulačka požadovaného místa na disku (RDS)

Simulátor rozvržení kamer (CLS)