Profesionální produkty

Řešení a služby - Canon Business Services

S více než 500 zákazníky a 3 000 zaměstnanci v 18 zemích regionu EMEA je Canon Business Services skutečným odborníkem v oblasti outsourcingu a poradenství.

Řešení, která mají pro Vás smysl, jsou složena
z jednotlivých služeb
:

Decentrální a centrální tisky, kreativita a marketing od návrhu po realizaci tisků včetně DTP, digitalizace dokumentů a vytěžování dat, procesy a workflow, správa dokumentů a archivace, podpora činností kancelářského prostředí, podatelny a distribuce dokumentů, konzultace, implementace, systémová podpora, podpora vzdělávání.

Možnost využití

  • činností formou outsourcingu pro uvedené služby
  • specializovaných center: Center of Excellence for Intelligent Data Processing (CoE-IDP), Centrum digitální a tiskových služeb (CDTS)
  • internetového portálu WebDESK - s jehož pomocí můžete realizovat vaše každodenní potřeby v oblasti zpracování dokumentů a objednávat či sledovat dohodnuté služby on-line

Naši specialisté vám rádi sdělí více informací k jednotlivým řešením a službám, včetně referencí a případových studií. Navrhneme pro vás řešení na míru.

image-qr-code

Canon Business Services
canon_cs@canon.cz

Nabídky našich služeb přinášejí následující zlepšení:

Váš zákazník

Vytvořte novou úroveň zapojení vašich zákazníků a možností a vyvářejte pro vaši společnost vyšší příjmy a zisky.

Vaše podnikání

Přeměňte vaše postupy týkající se správy informací a dokumentů tak, abyste pracovali efektivněji a s větším souladem s normami než kdykoli předtím.

Vaši zaměstnanci

Umožněte vašim zaměstnancům zpracovávat informace a data agilním způsobem, který podpoří spolupráci mezi různými místy a u více různých procesů.