Profesionální produkty

Váš zákazník

Outsourcing a poradenské služby

Zlepšení komunikace se zákazníky a jejich zapojení

Marketingové komunikace

Od návrhu, vytvoření a produkci až po dodání a vytváření zpráv

Rozhodující obchodní komunikace

Zabezpečené služby pro vytváření dokumentů, publikování a komunikaci

Vaše interní agentura s kompletními službami pro komunikaci

Nejdůležitější je váš zákazník – a to je téma, kterým bychom rádi zahájili náš rozhovor. Jaký je váš produkt nebo služba? Proč a jakým způsobem od vás vaši zákazníci nakupují? Rostoucí počet komunikačních kanálů a měnící se tržní podmínky pro vás vytvářejí vynikající příležitost pro vybudování nové úrovně zapojení vašich zákazníků a možností na vytvoření nových příjmů a zisků pro vaši společnost.

Pokud zadáte určité prvky komunikace s klientem naší společnosti, můžeme vám pomoci splnit vaše cíle týkající se zapojení. Ať už chcete zlepšit udržení zákazníků, zajistit, aby vaše komunikace plně vyhovovala standardům nebo jen dosáhnout nákladově efektivnějšího provozu, rozsah naší komplexní nabídky služeb sahá od správy tisku po správu obsahu, vytváření transakčních dokumentů, překlad, distribuci napříč více kanály, integrovaný síťový (in-bound) management a vytváření zpráv.

Mnoho našich zákazníků díky změně způsobu nakládání se značkou a daty zákazníků a volbě distribuce zjistilo, že zadání jejich aktivit naší společnosti jim pomohlo efektivněji zapojit jejich příznivce, a to interně i externě.

Další informace