Profesionální produkty

Vaši zaměstnanci

Outsourcing a poradenské služby

Optimalizace denních pracovních postupů

Služby pro digitální pracoviště

Přístup k dokumentům a dostupnost zpracování dokumentů nezávislé na čase, místu a zařízení

Integrované služby pro dokumenty

Převzetí a správa provozních funkcí/oddělení pro zpracování dokumentů

Aby vaše dokumenty byly stejně tak flexibilní jako vaši zaměstnanci

Vaši zaměstnanci neměli nikdy předtím tolik možností pro zpracování informací a dat. Nárůst digitálních technologií přináší výraznou změnu způsobu, jakým lidé v dnešní době pracují. Vaši zaměstnanci zvyšují nároky na mobilní pracovní nástroje, protože potřebují spolupracovat s mnoha různými místy a u více různých procesů a dokonce v daných odvětvích přibývá předpisů.

To znamená, že zachovat dostupnost vašich informací a dokumentů a možnost jejich přizpůsobení a zabezpečení může být velkou výzvou. Jak tedy můžete podpořit provozní agilitu a spolupráci mezi týmy a odděleními, když jsou všechny nezávislé na umístění a čase?

Tím, že zadáte vaše kancelářské služby nám, můžete přesunout jakékoliv příslušné zaměstnance ke službám pro firmy od společnosti Canon, kde se připojí k tisícům profesionálů v oblasti zpracování dokumentů a odborníků ve společnosti Canon pro země EMEA. Ti do vaší organizace společně přinesou nejlepší postupy a zlepší vaše denní pracovní prostředí na procesní úrovni.

Díky našim cloudovým službám a mobilním službám pro dokumenty zajistíme, že agilní pracovní postupy a denní spolupráce budou tak rychlé a flexibilní, jak potřebujete.

Další informace