Díky spolupráci se společností Canon vdechla společnost Stralfors barvu moderní komunikaci se zákazníky

Společnost Stralfors, významný hráč na poli komunikace se zákazníky, se může opřít o bohatou historii. Od první tiskárny založené ve švédském Ljungby v roce 1919 ušla firma dlouhou cestu a dnes má své závody v sedmi zemích, konkrétně v Dánsku, Finsku, Francii, Norsku, Polsku, Spojeném království a Švédsku.
V překotně se rozvíjejícím odvětví komunikace se společnost může pochlubit vývojem a prodejem inovativních řešení, která jejím klientům nabízí nové příležitosti při vytváření silnějších a důvěrnějších vztahů se zákazníky. Nabídka společnosti Stralfors je mimo jiné založena na dokumentech white paper, které umožňují klientům dosáhnout cílené komunikace přizpůsobené na míru. Potřebná data pro danou komunikaci se tisknou najednou a celý proces tak probíhá dynamicky při současné úspoře nákladů.

Stralfors-image1
Stralfors-image2

„Většina našich zákazníků v současné době využívá jednocestnou výrobu. Tiskárny ColorStream obohatily naši nabídku a umožňují nám například podporovat dynamickou komunikaci našich klientů digitálními obrázky. Důležité je se neustále zlepšovat a umožnit našim klientům přinášet svým zákazníkům relevantnější informace.“  Tony Plummer, generální ředitel, Stralfors UK