Společnost Sanders Group si rozšiřuje svou klientskou základnu s využitím UV flatbed tiskáren Canon

Společnost, která v roce 1985 začínala tím, že se zabývala výhradně dovozem a prodejem magnetických materiálů, které prodávala tiskárnám, designérům a reklamním společnostem, se brzy stala předním světovým představitelem v oblasti výroby a distribuce pružných magnetických materiálů pro velké maloobchodní řetězce a trh dodávek cedulí a značek.

Po převzetí společnosti v roce 1998 Marcem de Wertem, nyní generálním ředitelem, který je spojen s radikální transformací obchodního modelu v roce 2009 a zavedením nové technologie UV flatbed tiskáren od společnosti Canon, nabrala společnost Sanders Group rychle zcela nový směr, směr společnosti, která je odolná vůči budoucímu vývoji, pro niž se otevírají různorodé možnosti získání práce s vysokou marží a která zásadně mění výrobní proces potištěných magnetických produktů.

Sanders-image1
Sanders-image2

„Tiskárny Océ Arizona změnily moji společnost. Během finanční krize mnohé společnosti zkrachovaly, ale tyto stroje mi umožnily vydělat více peněz s menším obratem. Můj obrat v podstatě klesl, ale moje marže vzrostla, protože jsem změnil materiál, s nímž jsem kdysi obchodoval, za něco s vyšší hodnotou. Byl jsem schopen splnit požadavky trhu na krátké doby oběhu zakázky, zakázkové aplikace a tvůrčí řešení.“

Marco de Wert, generální ředitel