Profesionální produkty

Případové studie pro strojírenství, architekty a výstavbu

Na tomto místě umožňujeme promluvit našim zákazníkům. Sledujte a přečtěte si níže uvedené příběhy našich zákazníků a zjistíte, jak řešení společnosti Canon pomohla vyřešit výzvy konkrétních firem.


Upozorňujeme, že za prodej a podporu síťových kamer Canon je nyní zodpovědná společnost Canon Group Company, Axis Communications ›

Společnost METROPROJEKT Praha a.s.

V oblasti tisku je vysoká technologická kvalita v dnešní době samozřejmostí. Oceňujeme ale, že na této úrovni je i kvalita celkově poskytovaných služeb a právě v tomto směru jsme se společností Canon spokojeni.

David Krása, generální ředitel METROPROJEKT Praha, a. s.

Online Reprographics

online-repro-hero1

Společnost Canon v nás věřila už od samého začátku, což se velmi kladně odrazilo na způsobu, jakým komunikujeme se zákazníky.

John Foy, zakladatel

Sarab Entreprenad AB

Sarab-Entreprenad

Způsob naší práce se úplně změnil. V příchozích fakturách je teď takový pořádek, jaký jsme si dřív vůbec nedokázali představit. A já mám mnohem více času, který můžu trávit v terénu u projektu se zaměstnanci a zákazníky.

Johan Selenius Rosengren, ředitel společnosti

Průmyslová odvětví

Projděte průmyslová odvětví a v rozevíracím seznamu vyberte typ odvětví, pro které chcete zjistit více informací o řešeních společnosti Canon