Profesionální produkty

Případové studie pro grafiku

Na tomto místě umožňujeme promluvit našim zákazníkům. Sledujte a přečtěte si níže uvedené příběhy našich zákazníků a zjistíte, jak řešení společnosti Canon pomohla vyřešit výzvy konkrétních firem.


Upozorňujeme, že za prodej a podporu síťových kamer Canon je nyní zodpovědná společnost Canon Group Company, Axis Communications ›

ABC Imaging

ABC- Hero1

Díky pracovním postupům Océ PRISMA a technologii Canon imagePRESS jsme o 50 % zvýšili výrobní kapacity a o 30 % snížili náklady. Výsledkem bylo zjednodušení provozu a zvýšení zisku.

Ray Hawkins, výkonný ředitel

BM Druck

DWF-logo.jpg

Nechali jsme si předložit nabídky mnoha dodavatelů, ale těžko jsme mohli vybrat někoho jiného než společnost Canon. Naše vztahy jsou už dlouho plné vzájemného porozumění.

Rene Cassis, výkonný ředitel

Cavelti

DWF-logo.jpg

Společnost Canon analyzovala všechny aspekty naší firmy a nabídla řešení, jak zlepšit náš vícekanálový přístup.

Marcel Bieri, vedoucí oddělení předběžné přípravy a digitálních médií

Elwe

Sarab-LOGO.jpg

Se zařízením Arizona 660XT už nemusíme hledat kompromis mezi kvalitou a rychlostí. Můžeme vytvářet menší objemy prodejních materiálů za konkurenceschopné ceny.

Kirsten van Brummen, Elwe Special Promotions

Eyes on Media

Kvalita tiskového obrazu a možnosti použití zařízení Arizona značně zkvalitnily naši službu tisku fotografií a pomohly nám získat nové obchody. Byli jsme velmi potěšeni, že se na nás obrátila organizace World Press Photo, kterou jsme mnoho let obdivovali. Věděli jsme, že s podporou společnosti Canon a zařízení Arizona, bychom mohli náročné zadání zvládnout.

Martin Minoli, majitel firmy

Společnost Formara

Společnost Canon od samého začátku se společností Formara úzce spolupracovala. Podporovala nás při určení správného řešení, které by vyhovělo našim potřebám, poté nám poskytla komplexní přehled o způsobu začlenění řešení a přínosu pro naši firmu a nakonec zajistila instalaci a zaškolení, které přispělo k hladkému přechodu a zvýšilo produktivitu.

Freddie Kienzler, generální ředitel

FT Solutions

FT-hero1

Investice do těchto špičkových digitálních tiskových systémů byla nezbytným předpokladem našeho budoucího úspěchu. Už nyní tak můžeme říct, že tato řešení přinesla nám i našim zákazníkům vyšší kvalitu, větší flexibilitu a další skvělé výhody.

Tom Gurd, generální ředitel

Rada okresu Hertsmere

DWF-logo.jpg

Společnost Canon potvrdila své odhodlání pomoci nám s dlouhodobou strategií. Její pracovníci nám podrobně vysvětlili, jak nám digitální tisk pomůže pracovat rychle, flexibilně a efektivně a jak si udržet vysoký standard, který se od rady očekává.

Mark Roberts

hs Druck

V rámci programu Essential Business Builder nám společnost Canon poskytla školení týkající se personalizace tisku přímo zde v našich prostorách. Jejich odborné poradenství celému našemu týmu opravdu pomohlo pochopit potenciál daných technologií a dodalo nám sebedůvěru při práci i nabízení služeb zákazníkům.

Helmut Hörmanseder, zakládající společník

Jetsign

Sarab-LOGO.jpg

Díky spolupráci se společností Canon se nám podařilo vybudovat relativně rychle rostoucí oddělení produkce reklamních cedulí.

Adrie Hoogeveen, ředitel společnosti

Kahle

DWF-logo.jpg

I když je technologická stránka věci samozřejmě důležitá, není to jediný důvod, proč jsem si vybral společnost Canon. Rozhodujícím faktorem byl balík služeb, včetně poprodejní údržby, školení a podpory, které jsme získali spolu se zařízeními. Na základě našich předchozích zkušeností jsem věděl, že pracovníci společnosti Canon s námi budou spolupracovat a zajistí, aby zavedené tiskové řešení změnilo naše podnikání.

Dan Batek, technologie a finance, KAHLE

Mailing Andalucia

DWF-logo.jpg

Investice do černobílé produkční tiskárny Canon imagePRESS 1135 a vysokokapacitních odkládacích zásobníků se okamžitě odrazila na naší produktivitě.

Daniel Sánchez, ředitel

Marne Drukkers

Ruční kompletování velkoformátových plakátů je časově i finančně velmi náročné. Proto jsme se rozhodli porozhlédnout se po lepším řešení.

Guus Sligter, ředitel společnosti

Maya Vik

Velká část našeho úspěchu spočívá v úžasné úrovni profesionality a podpory poskytovaných společností Canon. Produkční kvalita veškerých zdrojů dodaných společností Canon byla opravdu vysoká. Mít partnera, který dokáže pokrýt všechny naše potřeby ohledně médií pro tento projekt využívající společně různá média, bylo prostě úžasné.

Pål Laukli, profesionální fotograf

Printondemand-worldwide

Efektivita je sice důležitá, ale ani bez spolehlivosti se neobejdete. Můžete mít sice špičkové vybavení, ale pokud je 10 % času mimo provoz, tak máte problém. S produkty společnosti Canon jsme ale nic podobného nezažili. I když zařízení přestane fungovat, netrvá to dlouho, protože servisní pracovníci ho opraví do dvou hodin.

Andy Cork, generální ředitel, Printondemand-worldwide

Pulp Grafisk

DWF-logo.jpg

Společnosti Pulp Grafisk se díky podpoře společnosti Canon podařilo zdvojnásobit kapacitu pro velkoformátový tisk a zbavit se závislosti na jiných dodavatelích tiskových úloh.

Terje Gulbrandsen

Ritz

DWF-logo.jpg

Poradenství ze strany společnosti Canon, ať už skrze řešení B&IS, nebo jako součást její prodejní nabídky, vedlo k promyšlenějšímu přístupu k modernizaci naší firmy.

Kurt Habersatter, výkonný ředitel

Rohner Spiller

DWF-logo.jpg

Díky spolupráci se společností Canon se řešení pro různá média stalo důležitou součástí naší nabídky služeb a můžeme také lépe měřit výsledky zákaznických kampaní.

Remo Martin, výkonný ředitel

Spazio81

Nabízíme širokou řadu služeb, a proto jsme si vybudovali širokou a rozmanitou zákaznickou základnu, která je velmi loajální a nadšená z naší spolupráce. Díky tomu posiluje také naše mezinárodní reputace – v současné době nám objednávky přicházejí až z USA nebo Číny.

Alessandro Locatelli, výkonný ředitel

Společnost Copy General

Námi vybrané tiskárny Océ VarioPrint řady DP se mohou pochlubit nejen špičkovými technologickými parametry, ale také vynikajícím poměrem cena / výkon. I přes svoji finanční náročnost tak pořízení těchto tiskáren představuje investici, která se nám zcela určitě vrátí. Zrychlili jsme tak pracovní procesy, díky novému softwaru a automatizaci dříve manuální práce jsme zvýšili spolehlivost. Díky tomu všemu, dnes můžeme našim zákazníkům nabídnout služby a produkty, na které jsme prostě dřív neměli to správné vybavení. Jakákoli konkurenční výhoda je na dnešním trhu velmi důležitá a jinak tomu není ani v oblasti tisku. Těší nás i životnost nových tiskáren, kterou Canon udává až deset let.

Jan Ziebiker, výrobní technolog společnosti Copy General

The Print Foundry

Společnost Canon je skvělý partner pro spolupráci. Často vycházíme z jejích představ, diskutujeme o nových nápadech pro produkty a tom, jak nejlépe využít zařízení imagePROGRAF. A pokud cokoli potřebujeme, lidé ze společnosti Canon jsou okamžitě nablízku.

Renato Tavares, zakladatel

Průmyslová odvětví

Projděte průmyslová odvětví a v rozevíracím seznamu vyberte typ odvětví, pro které chcete zjistit více informací o řešeních společnosti Canon