Profesionální produkty

Společnost Copy General

Námi vybrané tiskárny Océ VarioPrint řady DP se mohou pochlubit nejen špičkovými technologickými parametry, ale také vynikajícím poměrem cena / výkon. I přes svoji finanční náročnost tak pořízení těchto tiskáren představuje investici, která se nám zcela určitě vrátí. Zrychlili jsme tak pracovní procesy, díky novému softwaru a automatizaci dříve manuální práce jsme zvýšili spolehlivost. Díky tomu všemu, dnes můžeme našim zákazníkům nabídnout služby a produkty, na které jsme prostě dřív neměli to správné vybavení. Jakákoli konkurenční výhoda je na dnešním trhu velmi důležitá a jinak tomu není ani v oblasti tisku. Těší nás i životnost nových tiskáren, kterou Canon udává až deset let.

Jan Ziebiker, výrobní technolog společnosti Copy General

V roce 2012 se vedení společnosti Copy General rozhodlo reagovat na nedostatky tiskáren, které tato firma využívala pro černobílý produkční tisk, a během interního výběrového řízení se rozhodlo pro nová zařízení značky Canon. Konkrétně šlo o dva kusy Océ VarioPrint 120, jeden kus Océ VarioPrint 110 a softwarové řešení Océ PRISMA. Součástí dodávky byla i různá rozšiřující zařízení včetně děrovací a skládací jednotky. Zcela zásadní výhodou nového řešení je vysoká kvalita tiskového výstupu a spolehlivost, přínosem je i vynikající poměr cena / výkon a výrazně nižší spotřeba elektrické energie.

Přečtěte si příběh a zjistíte, jak řešení společnosti Canon pomohlo Copy General k otevření nových možností formou nabídky zcela nových produktů a služeb svým zákazníkům.

Průmyslová odvětví

Projděte průmyslová odvětví a v rozevíracím seznamu vyberte typ odvětví, pro které chcete zjistit více informací o řešeních společnosti Canon