Ján Lipták, finanční ředitel DB Schenker Česká republika

Systém elektronického zpracování faktur kontinuálně zdokonalujeme. Je proto pro nás důležité, že Canon našim požadavkům vychází vstříc a velmi promptně naše žádosti řeší. Často navíc přichází s vlastními nápady, jak naše myšlenky realizovat ještě efektivněji. Musím říct, že to považuji za partnerský, oboustranně výhodný vztah.

Zásadním způsobem zmodernizovat a především zjednodušit oběh došlých faktur. Tak zněl úkol, který si v roce 2012 stanovila logistická společnost DB Schenker. Dnes Canon pro DB Schenker ve vlastním specializovaném pracovišti zpracuje každý rok přibližně milion listů papírových i elektronických faktur a jejich příloh. Přijmout, bezchybně vytěžit veškeré potřebné údaje, předat je klientovi a údaje i papírové originály po smluvně danou dobu archivovat. Tak ve zkratce vypadá činnost, kterou Canon společnosti DB Schenker poskytuje.

Přečtěte si příběh a zjistíte, jak společnost Canon dokázala zmodernizovat a především zjednodušit oběh došlých faktur ve společnosti DB Schenker.