Profesionální produkty

Případové studie pro výrobu

Na tomto místě umožňujeme promluvit našim zákazníkům. Sledujte a přečtěte si níže uvedené příběhy našich zákazníků a zjistíte, jak řešení společnosti Canon pomohla vyřešit výzvy konkrétních firem.


Upozorňujeme, že za prodej a podporu síťových kamer Canon je nyní zodpovědná společnost Canon Group Company, Axis Communications ›

Barry Callebaut

DWF-logo.jpg

Společnost Canon nám pomohla přijmout globální přístup k tisku. Jediným řešením pomohla společnost Canon transformovat naši společnost v celosvětovém měřítku.

Beiersdorf

DWF-logo.jpg

Toto řešení nejen šetří čas, ale zcela změnilo způsob, jakým pracujeme.

Papanikolaou Zina, marketing

Borealis AG

borealis

Naším cílem bylo dosáhnout plynulého přechodu ke standardizovanému tiskovému prostředí, které zároveň plně funguje v síti. Naší hlavní motivací bylo nabídnout uživatelům centralizovanější podporu a také ušetřit v oblasti údržby a podpory.

Jacky Cillen, vedoucí týmu informačních technologií a systémů

Společnost CS Steel

Navržené řešení má pro nás i obchodní přínos. Pokud se nás zákazník při sjednávání obchodu zeptá, jak vypadá určitý atest, můžeme mu během pár sekund ukázat atest ke všemu, co máme na skladě. Působí to velmi profesionálně a při oslovování nových zákazníků je to jeden z kamínků mozaiky, díky kterým se nám daří uspět.

Tomáš Perutka, Ředitel CS STEEL, a. s.

Falquon

Společnost Canon nám poskytuje obrovskou podporu, abychom plně využili sadu pracovních postupů ONYX pro pokročilou správu barev. Jedná se o aspekt pracovního postupu, který je pro nás stěžejní, a konzistence výstupu z tiskárny Océ Arizona je nyní výjimečná.

Martin Prager, ředitel společnosti Falquon

Společnost LINET

Mezi hlavní přínosy nasazení Therefore™ patří opravdu výrazné snížení časové náročnosti a chyb při práci s dokumenty. Průměrná doba zpracování jednoho výkresu byla přibližně dva týdny, což některé projekty komplikovalo. Po nasazení systému pro správu dokumentů je průměr pět pracovních dnů, v drtivé většině případů však nezabere více než jediný pracovní den. Díky takto výraznému zkrácení můžeme ve vývoji i výrobě lépe reagovat i na speciální požadavky.

Vlastimil Jahoda, vedoucí technologie ve společnosti LINET

Společnost Protego

Kromě praktického přínosu nám digitalizace archivu a zavedení elektronického oběhu dokumentů zlepšuje i image společnosti. Naši zákazníci a dodavatelé totiž vnímají, že zavádíme moderní technologii. My tak díky tomu získáváme náskok před ostatními nebo přinejmenším držíme krok s těmi, kteří jsou vpředu.

Václava Drechslerová, Ředitelka PROTEGO, s. r. o.

Společnost Volkswagen

Dvě zařízení Canon imagePRESS se ukázala být ideálním doplňkem stávající kombinace ofsetových a digitálních zařízení. Nabízejí vyváženost produktivity a kvality, která je dokonalá pro velkou část naší práce, a protože mezi našimi zákazníky vzrůstá poptávka po rychlém vyřízení nízkonákladových úloh.

Helmuth Oschmann, vedoucí tiskové místnosti

Průmyslová odvětví

Projděte průmyslová odvětví a v rozevíracím seznamu vyberte typ odvětví, pro které chcete zjistit více informací o řešeních společnosti Canon