Společnost CS Steel

Tomáš Perutka, Ředitel CS STEEL, a. s.

Navržené řešení má pro nás i obchodní přínos. Pokud se nás zákazník při sjednávání obchodu zeptá, jak vypadá určitý atest, můžeme mu během pár sekund ukázat atest ke všemu, co máme na skladě. Působí to velmi profesionálně a při oslovování nových zákazníků je to jeden z kamínků mozaiky, díky kterým se nám daří uspět.

Canon CZ po prvotní analýze procesů ve společnosti CS STEEL navrhl nasazení systému Therefore™. S jeho využitím se podařilo zefektivnit a do elektronické formy přenést řadu procesů, které se v minulosti řešily s využitím pouze papírových podkladů, v některých případech částečně digitalizovaných, ovšem nahodile archivovaných ve veřejně přístupných složkách.

Přečtěte si příběh a zjistíte, jak řešení Canon pomohlo společnosti CS Steel ke schopnosti rychlého a jednoduché dokladování existence hutních atestů u veškerých obchodovaných výrobků.

Therefore™

Když personál stráví 50 min denně vyhledáváním informací, je to nejen frustrující, ale i neproduktivní. Řešení Therefore™ od Canonu rychle zlepší efektivitu se snadno implementovatelným systémem správy dokumentů, kde každý dostane okamžitý a zabezpečený přístup ke všem informacím, které potřebuje.