Profesionální produkty

Společnost LINET

Mezi hlavní přínosy nasazení Therefore™ patří opravdu výrazné snížení časové náročnosti a chyb při práci s dokumenty. Průměrná doba zpracování jednoho výkresu byla přibližně dva týdny, což některé projekty komplikovalo. Po nasazení systému pro správu dokumentů je průměr pět pracovních dnů, v drtivé většině případů však nezabere více než jediný pracovní den. Díky takto výraznému zkrácení můžeme ve vývoji i výrobě lépe reagovat i na speciální požadavky.

Vlastimil Jahoda, vedoucí technologie ve společnosti LINET

Jak lépe pracovat s dokumenty je otázka, kterou si klade řada firem. Výjimkou nebyla ani společnost LINET, přední výrobce nemocničních a pečovatelských lůžek. Hlavním požadavkem byla správa rozsáhlé technické dokumentace včetně výkresů. Řešení se osvědčilo i pro řízení oběhu běžných kancelářských dokumentů.

Přečtěte si příběh a zjistíte, jak se osvědčilo řešení společnosti Canon i pro řízení oběhu běžných kancelářských dokumentů ve společnosti LINET.

Jaké produkty a služby používají?

Multifunkční kancelářské tiskárny

Tiskněte, kopírujte, skenujte a faxujte s naší kompletní řadou multifunkčních kancelářských tiskáren určených pro domácí kanceláře až velká oddělení.

Therefore™

Když personál stráví 50 min denně vyhledáváním informací, je to nejen frustrující, ale i neproduktivní. Řešení Therefore™ od Canonu rychle zlepší efektivitu se snadno implementovatelným systémem správy dokumentů, kde každý dostane okamžitý a zabezpečený přístup ke všem informacím, které potřebuje.