Profesionální produkty

Případové studie pro profesionální fotografování

Na tomto místě umožňujeme promluvit našim zákazníkům. Sledujte a přečtěte si níže uvedené příběhy našich zákazníků a zjistíte, jak řešení společnosti Canon pomohla vyřešit výzvy konkrétních firem.


Upozorňujeme, že za prodej a podporu síťových kamer Canon je nyní zodpovědná společnost Canon Group Company, Axis Communications ›

Clive Booth

Ten pocit, když držíte výtisk v ruce, je nenahraditelný. Pokud si koupíte umělecké dílo, bude obvykle na plátně. Stejné je to s fotografií. Když si ji kupujete, chcete ji koupit na papíře, nekupujete ji na monitoru, protože po vytištění na papír ji můžete držet v ruce, a na tom je něco výjimečného. To je hlavní důvod, proč mám tiskárnu.

Clive Booth

Gary Knight

Tuto tiskárnu vlastním nyní šest let a v žádném ohledu neuvažuji o zakoupení čehokoli jiného. Zvládne skutečně všechno, co potřebuji a co bych kdy mohl potřebovat, a provede to navíc opravdu dobře a opravdu konzistentně. Jsem jí nadšený, je to mé oblíbené zařízení.

Gary Knight

Kyas Photography

Tiskárna imagePROGRAF podporuje růst studia. Dostáváme lepší a větší zakázky, a co je ještě důležitější, projekty, pro které jsme skutečně nadšení. Ve volném čase, který nám tahle tiskárna poskytla, se nyní můžeme zaměřit na přizpůsobená portfolia projektů jednotlivých klientů a optimálně se jim věnovat s náležitou péčí, abychom vytvořili, opravili a vylepšili naše fotografie, takže jsou nakonec naprosto dokonalé.

Jörg Kyas, Kyas Photography

Martin Parr

Parr-Hero1

Ať už pracujeme v našem londýnském studiu nebo na vernisážích po celém světě, můžeme díky podpoře společnosti Canon vdechnout Martinovým fotografiím život. Výsledné snímky jsou pak velice poutavé a odolají zubu času.

Louis Little, manažer produkčního tisku

Průmyslová odvětví

Projděte průmyslová odvětví a v rozevíracím seznamu vyberte typ odvětví, pro které chcete zjistit více informací o řešeních společnosti Canon