Profesionální produkty

Případové studie pro maloobchod

Na tomto místě umožňujeme promluvit našim zákazníkům. Sledujte a přečtěte si níže uvedené příběhy našich zákazníků a zjistíte, jak řešení společnosti Canon pomohla vyřešit výzvy konkrétních firem.


Upozorňujeme, že za prodej a podporu síťových kamer Canon je nyní zodpovědná společnost Canon Group Company, Axis Communications ›

EH Booth & Co Ltd

V důsledku naší zásady spolupracovat tam, kde je to možné, s místními dodavateli, mají faktury, které zasílají do našich obchodů, různý rozsah a formát, od ručně psaných faktur po vícestránkové, od papírových faktur po elektronické. Nový systém pro zpracování faktur poskytuje společnosti Booth větší množství funkcí, pokud jde o zpracování faktur, a více informací o fakturách, které se pohybují ve firmě.

Steve Sumner, finanční kontrolor

Společnost GEV

Chtěl jsem něco robustního, se snadnou obsluhou a možností přizpůsobení našim potřebám. Existuje mnoho dobře navržených řešení, ale malým firmám, jako je ta moje se sedmi zaměstnanci, by se některá řešení správy dokumentů nikdy nezaplatila.

Friedrich Staller, generální ředitel

Nama d.d. Lublaň

nama-hero1

S naším novým sledovacím systémem jsme nadmíru spokojení. Od jeho spuštění se v naší prodejně výrazně snížilo množství krádeží a my jsme odhodlaní omezit tento nešvar ještě více. Systém se snadno používá a pomáhá nám zlepšovat způsob, jakým pracujeme se zákazníky a prodáváme jim zboží.

Branka Jerala, marketingová ředitelka

Společnost Staples

Potřebovali jsme poradenský přístup, abychom získali přehled o tom, na co se naši zákazníci zaměřují. Co jsme potřebovali, bylo řešení a strategie. Až do okamžiku zapojení služeb pro firmy společnosti Canon se ale zdálo, že neexistují.

Richard Houppermans, manažer služeb pro firmy

Průmyslová odvětví

Projděte průmyslová odvětví a v rozevíracím seznamu vyberte typ odvětví, pro které chcete zjistit více informací o řešeních společnosti Canon