Galerie ukázek aplikací pro tiskárny Océ ColorWave

Širokoformátová tisková řešení Océ ColorWave, která jsou vytvořena tak, aby uspěla v nejvytíženějších polygrafických pracovních prostředích a prostředích systémů CAD, lze bez problémů sladit s pracovním postupem a požadavky na zvyšování kvality a růst produktivity.

Níže uvedené galerie jsou kolekcemi vybraných kreativních aplikací, které lze realizovat pomocí tiskáren řady Océ ColorWave*. Jejich účelem je přispět k tomu, aby se inovace staly ústředním prvkem vašeho podnikání.

Dekorativní tisk

Je umění poskytovat dekorativní tisk, který dokáže dodat povrchu jedinečný charakter a styl, ať se jedná o stěnu, podlahu, látku, nábytek nebo jiný objekt. Se širokoformátovými tiskovými řešeními společnosti Canon si můžete být jisti, že tento charakter a styl nebudou jednoduše vykresleny nebo reprodukovány, ale budou přivedeny k životu pomocí návrhů, které hovoří samy za sebe.

Grafická komunikace

Rozsáhlá řada různých firem od tisku vyžaduje, aby předával stěžejní sdělení nebo koncepty jejich produktů a kampaní, protože ví, že každým jednotlivým tiskem mohou přímo ovlivňovat vnímání a v konečném důsledku i prodej. Zásluhou širokoformátových tiskových řešení společnosti Canon si mohou být jisté nejenom vysokou kvalitou, ale také maximálním účinkem, vytvářejícím efektivní prostředek předávání jejich sdělení nepřehlédnutelným, výrazným a výkonným způsobem.

Obaly

Pozornost zákazníků přitahují produkty, které dobře vypadají. Ale někdy by to, co je dobré, mohlo být ještě lepší, a dokonce jedinečné. Širokoformátová tisková řešení společnosti Canon nabízejí univerzální tisk na média, která jsou určena k ochraně, zakrytí, přepravě, uskladnění nebo vystavení objektů způsobem, s nímž se už nemusíte jen spokojit. Proč tedy nezkusit něco výjimečného?