no business

Profesionální produkty

Zpracování faktur

Přestaňte plýtvat časem ručním příjmem, ověřováním, schvalováním a zpracováním faktur. Pomocí automatizovaného řešení zpracování faktur od společnosti Canon můžete získat zpět až 50 % svého času.

Faktury jsou zpracovávány rychle a efektivně – po celou dobu od skenování dokumentů až po archivaci. Možnosti inteligentního poskytování zpráv o závazcích vám poskytují kontrolu, zatímco veškeré chyby jsou označovány, aby vzbudily pozornost. Faktury mohou být před odesláním k mobilnímu schválení automaticky spojeny s objednávkami nebo dodacími listy. To všechno vám poskytuje čas, abyste se mohli soustředit na stěžejní činnosti vašeho podnikání.

Věděli jste to?

75 % finančních oddělení zadává řádkové položky faktur do systému ERP ručně – RS Consulting / Canon Europe 2011

2/3 faktur od dodavatelů jsou zpracovávány 10 dnů nebo déle – RS Consulting / Canon Europe 2011

Proč řešení Canon Invoice Processing?

Snižte své náklady

Řešení Canon Invoice Processing může zkrátit dobu zpracování faktur, snížit množství pokut za pozdní platbu a zabránit nákladným sporům týkajícím se faktur. Zásluhou snazšího přístupu k informacím o platbě můžete včas zkontrolovat používané slevy z platby a proměnit vaše oddělení závazků v ziskové středisko.

Převezměte větší kontrolu

Ať potřebujete zrychlit a zpřesnit zpracování nebo jenom zrychlit a zpřehlednit poskytování zpráv, můžete nyní získat úplnou kontrolu nad vaším peněžním tokem. Naše řešení vám umožňuje získat informace, které potřebujete, rychle a přesněji než kdykoli dříve s přispěním inteligentních nástrojů pro poskytování zpráv.

Pracujte rychleji a chytřeji

Automatizace poskytovaná řešením Canon Invoice Processing výrazně zkracuje dobu potřebnou k ručnímu zadávání dat a okamžitě zlepšuje přesnost vstupu. Usnadnění mobilního schvalování plateb a poskytování okamžitého přehledu o stavu faktur vám umožňuje zaměřit se na vytváření příjmů a služby zákazníkům.

Zajistěte soulad s normami

Integrace našeho řešení do vašich stávajících zásad uchovávání a zajištění souladu s předpisy je jednoduchá. Schvalovací kroky a vlastnictví dokumentů lze snadno identifikovat, zatímco vyhledávání digitálních faktur k provedení kontroly je rychlé a přímočaré.

Sarab-Entreprenad

Způsob naší práce se úplně změnil. V příchozích fakturách je teď takový pořádek, jaký jsme si dřív vůbec nedokázali představit. A já mám mnohem více času, který můžu trávit v terénu u projektu se zaměstnanci a zákazníky.

Sarab Entreprenad AB, Švédsko

Nyní máme pevnou kontrolu nad naším systémem závazků a zpracování faktur je o 40 % rychlejší než předtím. Po přičtení peněz ušetřených snížením počtu pokut přineslo řešení společnosti Canon celkovou úsporu nákladů ve výši 30 %.

Van Dillewijn Group, Nizozemsko

    Společnost Canon je členem rady výkonného vedení asociace pro správu informací a obrazů Association of Information and Image Management (AIIM).

    Rada výkonného vedení AIIM spojuje přední myslitele, osoby s vysokým výkonem a vedoucí osoby v oblasti správy informací za účelem jednání o, definování a určování budoucnosti správy informací.