Zpracování faktur

Když se faktury stávají problémem

/gettyimages-174457847_super_1920x667

#UNLEASHPRINT

Canon je vaším partnerem pro grafický, komunikační, dekorativní, průmyslový a profesionální tisk – s širokým portfoliem produktů i zkušenostmi a kvalifikací k uspokojení všech potřeb

Zjistěte více

Exkluzivní workshopy na stánku Canon

Technologie UVgel

Na veletrhu FESPA 2017 předvedeme naši jedinečnou technologii nové generace UVgel, která umožňuje vysokorychlostní velkoformátový tisk bez zhoršení kvality a nabízí mimořádnou univerzálnost v kombinaci s nízkými provozními náklady.

Zjistěte více

Předváděné produkty a technologie

Kalkulátor nákladů na zpracování faktur

Každý zákazník je jedinečný a proto i pro Vás rádi vypracujeme individuální cenovou nabídku šitou na míru vašim potřebám. Pokud však chcete mít orientační představu o ceně, zkuste využít náš kalkulátor.

Jaké množství příchozích faktur
měsíčně zpracováváte?

Počet faktur je klíčový údaj pro odhad nákladů na jejich zpracování. Nemusíte znát přesné číslo, abyste zjistili výhodnost. Stačí odhadnout řád zpracovaných faktur měsíčně.
Jaký je průměrný počet stran faktur?
Prosím uveďte odhadovaný počet stran na fakturu. Běžně mají zákazníci v průměru pod 2 strany na fakturu, ale některé společnosti mohou mít i přes 10 stran.
Kolik indexů z faktury zpracováváte?
Indexy představují důležité informace, které obsahuje každá faktura - např. jméno dodavatele, splatnost, celková cena apod. Zvolte kolik indexů chcete zpracovávat, nejčastěji chtějí zákazníci informace o dodavateli, částky, datumy, identifikační čísla a variabilní symbol.
Kolik řádků faktury chcete zpracovávat?
Náš systém umí rozpoznat i jednotlivé řádkové položky faktury a ty následně zaevidovat. Běžný řádek obsahuje 5 indexů (např. název, počet, cena za kus, cena celkem, daň) Při implementaci si můžete nastavit zpracování až 10 indexů z každého řádku.

Ještě drobnost... Nechte nám, prosím, na sebe kontakt

Nebojte se, vážíme se Vaší důvěry a náležitě zacházíme s osobními údaji. Výpočet se Vám zobrazí po zadání e-mailové adresy.

Výpočet

Orientační náklady na jednu fakturu:

Výpočet ceny jedné faktury je pouze orientační, protože na samotné zpracování mohou mít vliv i další parametry jako je například počet jazykových mutací, míra plnění SLA či délka kontraktu. Orientační cena je při 3letém kontraktu.

Nechte si připravit nabídku

To je opravdu velký objem faktur, na který tento jednoduchý formulář úplně nestačí.

Nechte si připravit nabídku

Zaregistrujte se na veletrh Reklama Polygraf 2017

Pokud se chcete veletrhu Reklama Polygraf 2017 zúčastnit, pomocí odkazu níže se zaregistrujte na webových stránkách veletrhu a získejte volnou vstupenku od společnosti Canon.

Zaregistrovat se