Profesionální produkty

Domácí kanceláře

Společnost Canon nabízí dokonalé řešení pro tisk a skenování pro vaši domácí kancelář.

Veškeré produkty z naší řady pro malé firmy se vyznačují snadným použitím zásluhou inteligentních technologií, díky kterým bude vaše podnikání efektivní, a možnostmi připojení a agilností. Skvěle se tedy hodí do domácího prostředí a pokaždé poskytují výsledky v mimořádné kvalitě a spolehlivý výkon.

Home Office

Pohodlný a cenově dostupný barevný výstup v domácím prostředí.

Podnikejte nákladově efektivním způsobem.

Působivé barevné výtisky.

Rychlost, kompaktnost a efektivita.

Kompaktní a praktické skenování, ať jste kdekoli.

Proč si pro domácí kanceláře zvolit právě společnost Canon?

Perform

Výkon

Naše produkty pro domácí kanceláře poskytují rychlost, kvalitu a spolehlivost, kterou potřebujete ke zlepšení vašich pracovních procesů – a navíc skvěle ladí s domácím prostředím.

Connect

Připojení

Možnost připojení k síti Wi-Fi přináší flexibilitu potřebnou pro snadný přístup k tiskárně nebo skeneru z libovolného místa v celé domácnosti a pro tisk ze smartphonu a tabletu a skenování do těchto zařízení.

Save

Úspora

Integrované technologie, jako jsou funkce automatického zapnutí, oboustranný tisk a inteligentní software, vám pomohou ušetřit čas, energii i náklady. Vaše podnikání bude tedy efektivnější a ziskové.

Sustain

Udržitelnost

S našimi energeticky úspornými řešeními, která šetří papír i inkoust, můžete snížit dopad na životní prostředí. Zásobníky inkoustu a tonerové kazety se navíc vyznačují snadnou recyklovatelností.

Small Office

Malé kanceláře

Chcete sdílet funkce pro tisk a skenování velkých objemů v rámci malé kanceláře? Máme pro vás rychlá a efektivní řešení s celou řadou možností připojení.

On the move

Práce na cestách

Hledáte řešení pro práci na cestách? Naše kompaktní možnosti napájení pomocí baterie nebo USB nabízí snadné skenování, sdílení, přístup a tisk na cestách.