Profesionální produkty

Práce na cestách

Díky kompaktním a lehkým řešením pro tisk a skenování Canon, která nabízejí možnost napájení pomocí baterie nebo USB a připojení k síti Wi-Fi, si udržíte produktivitu i na cestách.

Užijte si svobodu tisku z cloudových služeb a skenování do těchto služeb, ať jste kdekoli, a možnost snadného bezdrátového tisku a skenování přinášejícího flexibilitu pracovat odkudkoli.

On the Move

Barevné tiskárny

Barevný tisk na cestách.

Skenery

Kompaktní a praktické skenování, ať jste kdekoli.

Proč si pro práci na cestách zvolit právě společnost Canon?

Perform

Výkon

Funkce připojení přes rozhraní USB nabízí flexibilitu skenování a tisku profesionálních dokumentů ve vysoké kvalitě, ať už vás práce zavede kamkoli.

Connect

Připojení

Skenujte, sdílejte a přistupujte k informacím a tiskněte je na cestách zásluhou snadného tisku a správy dokumentů přímo z mobilního zařízení.

Save

Úspora

Naše mobilní řešení pro tisk a skenování vám poskytnou technologii a funkce umožňující bezproblémovou práci na cestách a také maximální využití vašeho drahocenného času.

Sustain

Udržitelnost

Díky zařízením USB s nízkou spotřebou a digitálním řešením můžete bezproblémově přenášet data mezi umístěními, a přitom udržovat spotřebu energie a emise C02 na nízké úrovni.

Home Office

Domácí kanceláře

Hledáte jednoduché a nákladově efektivní řešení pro vaši domácí kancelář? Máme pro vás řadu produktů pro tisk a skenování, které jsou tou pravou volbou.

Small Office

Malé kanceláře

Chcete sdílet funkce pro tisk a skenování velkých objemů v rámci malé kanceláře? Máme pro vás rychlá a efektivní řešení s celou řadou možností připojení.