Profesionální produkty

Malé kanceláře

Ať už podnikáte v jakémkoli oboru, tiskárny a skenery pro malé kanceláře od společnosti Canon vám nabízejí chytré a jednoduché řešení, které spolehlivě poskytne vysoce kvalitní výsledky a vyšší produktivitu s nižšími náklady.

Široká škála možností připojení a snadno použitelné softwarové nástroje vám umožní využít funkce pro tisk a skenování na maximum a navíc je snadno sdílet v rámci kanceláře.

Small Office

Barevné multifunkční tiskárny vdechnou dokumentům život.

Nákladově efektivní multifunkční tiskárny pro velmi vytížené kanceláře.

Podělte se o sílu vynikajícího barevného tisku.

Když je nákladově efektivní tisk prioritou.

Efektivní snímání dokumentů pro malé kanceláře.

Proč si pro malé kanceláře zvolit právě společnost Canon?

Perform

Výkon

Řešení pro tisk a skenování velkých objemů od společnosti Canon vám rychle a spolehlivě poskytnou výsledky v profesionální kvalitě. Sdílení a archivaci dokumentů můžete tedy provádět snadným a bezpečným způsobem.

Connect

Připojení

Bezproblémové připojení pro prostředí malých kanceláří. Sdílejte funkce pro tisk a skenování pomocí sítí Ethernet či Wi-Fi a využijte možnosti flexibilní práce v cloudu a na cestách na maximum.

Save

Úspora

Když investujete do řešení pro tisk a skenování pro malé firmy od společnosti Canon, můžete si užívat maximální efektivitu a produktivitu spolu s minimálními náklady.

Sustain

Udržitelnost

Snižte uhlíkovou stopu vaší kanceláře a dopad na životní prostředí díky našim energeticky úsporným řešením, která šetří papír i inkoust.

Home Office

Domácí kanceláře

Hledáte jednoduché a nákladově efektivní řešení pro vaši domácí kancelář? Máme pro vás řadu produktů pro tisk a skenování, které jsou tou pravou volbou.

On the move

Práce na cestách

Hledáte řešení pro práci na cestách? Naše kompaktní možnosti napájení pomocí baterie nebo USB nabízí snadné skenování, sdílení, přístup a tisk na cestách.