Profesionální produkty

Online spolupráce a sdílení dokumentů

Snažili jste se už někdy nalézt dokument? Museli jste už čekat dny nebo týdny na ruční schválení? Pomocí nástroje společnosti Canon pro online spolupráci a sdílení dokumentů můžete vy a vaši kolegové spolupracovat efektivněji s využitím jednoduchého online sdílení souborů a digitálních pracovních postupů.

Vaše výzvy

  • Snížená produktivita v důsledku zdlouhavých ručně prováděných schvalování a pracovních postupů
  • Ztráta dat v důsledku nezálohování oficiálních dat a obnovy po havárii
  • Zajištění používání nejnovější verze dokumentu
  • Vysoké náklady na fyzické úložiště pro více míst

Naše řešení

Ukládejte veškeré dokumenty do cloudu a vyhledávejte je z libovolného zařízení s přístupem na Internet. Chraňte dokumenty instalací duálního datového střediska od společnosti Canon pro ukládání a zálohování dokumentů.

Přínos

Šetřete čas při hledání informací pomocí jednoduchých vyhledávání textu napříč všemi dokumenty.

Zabezpečte dokumenty přidělením jasně definovaných přístupových práv uživatelům pro zobrazování, úpravu, tisk nebo distribuci informací.

Zajistěte soulad s právními předpisy sledováním dokumentů, aby bylo zabezpečeno používání nejnovějších verzí.

Snižte náklady ukládáním všech materiálů v elektronické podobě a zobrazováním dokumentů v libovolném formátu jedním kliknutím.

Společnost Canon je členem rady výkonného vedení asociace pro správu informací a obrazů Association of Information and Image Management (AIIM).

Rada výkonného vedení AIIM spojuje přední myslitele, osoby s vysokým výkonem a vedoucí osoby v oblasti správy informací za účelem jednání o, definování a určování budoucnosti správy informací.