Profesionální produkty

Bezpečné úložiště dokumentů

Zatímco 80 % dat, na která se spoléháme každý den, je nyní v elektronické podobě, pouze 20 % je uchováváno v oficiální databázi¹. Společnost Canon může pomoci organizacím poskytnout zabezpečení dokumentů a současně usnadnit uživatelům spolupráci a sdílení informací.

Vaše výzvy

  • Získání přístupu ke správným informacím ve správný čas
  • Ochrana důvěrnosti dokumentů
  • Uchování informací pro zajištění souladu s předpisy a pro právní účely
  • Snížení vysokých nákladů na úložiště dokumentů

Naše řešení

S pomocí společnosti Canon získáte zabezpečené úložiště dokumentů a možnost snadno vyhledávat informace prostřednictvím uživatelsky optimalizovaného nástroje pro správu obsahu.

Přínos

Ušetřete čas při hledání informací doplněním indexů do dokumentů pro fulltextové vyhledávání a vyhledávání metadat.

Zajistěte zabezpečení dokumentů přiřazením přístupových práv pro zobrazování, úpravu, tisk nebo distribuci informací v celé organizaci.

Zařiďte soulad s právními předpisy dodržováním zásad uchovávání dokumentů a současně zajistěte, aby byla dostupná nejnovější verze dokumentu.

Snižte náklady ukládáním dokumentů v elektronické podobě a použitím jediné aplikace k zobrazení veškerých dokumentů, bez ohledu na formát souboru.

¹ Zdroj: Quocirca, 2012

Společnost Canon je členem rady výkonného vedení asociace pro správu informací a obrazů Association of Information and Image Management (AIIM).

Rada výkonného vedení AIIM spojuje přední myslitele, osoby s vysokým výkonem a vedoucí osoby v oblasti správy informací za účelem jednání o, definování a určování budoucnosti správy informací.