Profesionální produkty

Údržbové služby

Vysoce kvalitní systém vyžaduje odborný servis a podporu pro zajištění maximální doby bezporuchového stavu nebo v případě selhání, to nejmenší přerušení vašeho podnikání. My jsme plně vyškolili a vybavili servisní inženýry pokrývající téměř každé místo v Evropě, vyhrazené přesně na to.

V současném kancelářském prostředí se vše zastaví, pokud systém spadne nebo pokud nějaká komponenta selže. Se servisem a podporou společnosti Canon si můžete být jisti, že z vašich podnikových řešení dostáváte maximum a proto tedy nejvyšší hodnotu z vaší investice.

Jsme odborníci v údržbě a servisování našich vlastních produktů, jak byste čekali, ale jsme také certifikováni na poskytování servisu pro mnoho jiných značek, které vyvstanou z vašich potřeb.

Díky našemu neustálému investování do školení našich odborníků, máte přístup k jedné z nejsilnějších servisních sítí na trhu, kdekoliv se v Evropě nacházíte. Naše flexibilní nabídka možností podpory znamená, že můžete nalézt přesně balík, který nejlépe odpovídá vašemu podnikání.

Pro technickou asistenci a softwarovou podporu jsou naše helpdesky vzdálené pouze jedním telefonátem a většina z vašich dotazů bude vyřešena rychle a jednoduše přes telefon s podporou člena našeho přátelského a zkušeného servisního personálu.

Údržbové služby společnosti Canon nabízejí bezkonkurenční klid mysli. Výsledek z našeho trvalého monitorovacího procesu spokojenosti zákazníků ukazuje, že máme velmi spokojené zákazníky a jeho výsledek je použit pro neustálé zlepšování našich služeb.

spacer
					image
Naše služby
Poradenské služby
Implementační služby
Školení a výuka
Údržbové služby
Provozní služby