Profesionální produkty

eCopy

Existuje chytrá a jednoduchá cesta k vytvoření a řízení skenovaných dokumentů. eCopy je snadno použitelný systém pro převod jakéhokoliv typu papírových dokumentů do elektronického formátu, který bez námahy integruje do všech podnikových aplikací. Spojuje vaši digitální tiskárnu nebo skener Canon s vaším podnikovým emailem a jinými síťovými podnikovými aplikacemi, pro nízko nákladovou, jednoduchou, okamžitou distribuci a správu elektronických kopií papírových dokumentů v černobílém nebo barevném provedení.

S eCopy připojené k vašemu zařízení Canon můžete vaši práci učinit produktivnější a proces efektivnější, značně snížit náklady na distribuci a učinit informaci bezpečnější – pomoci každému společně pracovat mnohem efektivněji.

Rychlá komunikace
eCopy vytváří a distribuuje rozhodující dokumenty jako soubory PDF nebo TIFF v lokální síti při internetové rychlosti.
 
Bezpečnost a kompatibilita
Vaše dokumenty zůstávají bezpečné se zabudovaným 128-bitovým enkryptovacím softwarem poskytujícím možnost vytvoření kontroly průběhu zpracování.

Růst ROI
eCopy výrazně snižuje náklady, zvyšuje produktivitu a efektivnost a zlepšuje váš ROI (návratnost investic) odstraněním nákladů na kurýra, umožněním sdílení informace a vytvářením základny systémů správy dokumentů.

spacer
					image
Vaše řešení
Kontrola výstupu dokumentů
Správa dokumentů
Distribuce dokumentů
Bezpečnost
Řízení tisku a zařízení
Správa barev
Produkční workflow (pracovní tok)
Tisk proměnných dat
Tisková řešení pro podniky
Registr smluv