Profesionální produkty

Vynikněte nad ostatní

Vytvářejte profesionálně vypadající prodejní nabídky, zprávy a mnohé další materiály

Jednoduchost počítače

Rychlé publikování tiskem, vytváření souborů PDF a faxování z počítače

Přizpůsobte dokumenty během několika minut

Spojujte dokumenty do jednoho, upravujte je, měňte jejich strukturu a přizpůsobujte je

Žádné chyby, žádné plýtvání!

Výkonný náhled konečných úprav zajišťuje správný výsledek hned na poprvé

iW Desktop

Jedinečný a snadno použitelný software společnosti Canon pro interní publikování tiskem

Canon iW Desktop

Jedinečný a snadno použitelný software společnosti Canon pro interní publikování tiskem.

Canon iW Desktop

Jedinečný a snadno použitelný software společnosti Canon pro interní publikování tiskem
iW Desktop je jedinečné řešení pro publikování dokumentů, které vám usnadní vyniknout nad ostatními. Umožní vám interně, rychle, snadno a efektivně vytvářet profesionálně vypadající a přizpůsobené dokumenty – během velmi krátké doby. Je dokonalý pro vše od obchodních nabídek a zpráv po informační balíčky a reklamní materiály.

Není nutné plýtvat časem
Vytváření dokumentů, jako jsou zprávy o prodeji a prodejní nabídky, trvá dlouhou dobu, zejména pokud informace pocházejí z různých zdrojů a jsou navíc v digitální i tištěné podobě. Před stanovením a doladěním nastavení tiskárny je nejprve nutné získat obsah ze zdrojů, strukturovat jej a přizpůsobit, což je časově náročný proces. Pomocí softwaru iW Desktop lze však vše pohodlně zvládnout v pouhých několika jednoduchých krocích.

Není potřebný outsourcing
Nyní může každý ve své kanceláři vytvářet snadno profesionálně vypadající dokumenty v konečném provedení. Software iW Desktop společnosti Canon vám přesně toto umožňuje provést v pohodlí vašeho stolu během několika sekund, čímž šetří náklady, čas a nepříjemnosti související s outsourcingem. A navíc vzhledem k tomu, že budete tisknout pouze to, co potřebujete, nezůstanou vám již nikdy nevyužité materiály na podporu prodeje – na rozdíl od případů, kdy si objednáte materiály u dodavatele tiskových služeb a kdy je vyžadováno nadhodnotit jejich množství.

Product video

Zajistěte, aby vaše dokumenty byly vždy výjimečné.

Video

Rychlé publikování tiskem

Publikování tiskem z počítače pomocí metody přetahování
Unikátní rychlý tiskový nástroj softwaru iW Desktop pro zařízení iR-ADVANCE bude pohodlně pasovat na plochu vašeho počítače a umožní vám snadno vytvářet vysoce kvalitní dokumenty v konečném provedení pomocí jednoduchých operací přetažení do vašich osobních šablon konečných úprav.

Vytváření souborů PDF metodou přetažení, faxování a náhled tisku
Můžete dokonce vytvářet soubory ve formátu PDF a odesílat faxy – vše bez otevření vlastního softwaru iW Desktop. Pro složitější dokumenty nebo konečné úpravy můžete před tiskem zobrazit náhled, abyste zajistili, že vždy obdržíte správný výsledek. Jedná se o jedinečné a jednoduché řešení, které šetří čas a pomáhá dosáhnout maximální návratnosti investice do zařízení iR-ADVANCE.

Integrace se sadou Microsoft Office
Strávili jste čas vytvářením dokumentů v aplikacích sady Microsoft Office – nyní jim umožněte vyniknout. Pomocí panelu nástrojů pro sadu Office softwaru iW Desktop můžete použít své vlastní šablony konečných úprav přímo v aplikaci Microsoft Word, PowerPoint nebo Excel, aniž byste museli procházet nastavení ovladače tiskárny.*
* Bude dostupné v listopadu 2012 ve verzi 3.0.1 softwaru iW Desktop nebo jako oprava softwaru, která bude k dispozici prostřednictvím stránkách podpory společnosti Canon

Vypořádejte se s každodenními výzvami v oblasti publikování dokumentů

Výkonné publikování tiskem

Shrnujte a kombinujte dokumenty do jednoho – během několika sekund
Sloučení obsahu z více zdrojů může trvat několik hodin. Zahrnuje vyjímání a vkládání informací a také přeuspořádání a strukturování obsahu. Zásluhou softwaru iW Desktop to už nemůže být snazší. Jednoduše přetáhněte soubory a software iW Desktop se postará o zbytek, přičemž zkombinuje vše do jednoho upravitelného dokumentu. Pomocí funkcí pro skenování do počítače a skenování do složky poskytovaných zařízením imageRUNNER ADVANCE lze dokonce začlenit i tištěné dokumenty.

Upravte, připravte a přizpůsobte váš dokument
Flexibilní editační nástroje vám umožní přesouvat stránky nebo obsah a také přidávat záhlaví, zápatí a obsahy. Pomocí tisku proměnných dat* zajišťovaného softwarem iW Desktop můžete dokonce vytvářet přizpůsobené verze dokumentu během okamžiku. Stačí přetáhnout pole s proměnnými texty do dokumentu.
* Bude dostupné v listopadu 2012 ve verzi 3.0.1 softwaru iW Desktop nebo jako oprava softwaru, která bude k dispozici prostřednictvím stránkách podpory společnosti Canon

Vždy profesionální výsledky – náhled konečných úprav a tisku nebo publikování do souboru PDF
Ruční sešívání, děrování nebo skládání dokumentů může trvat dlouhou dobu! Výkonný náhled typu WYSIWYG softwaru iW Desktop vám před tiskem umožní předběžně zkontrolovat řadu možností automatických konečných úprav, jako jsou tisk brožur, sešívání, děrování a skládání. Můžete tak snížit množství chyb, omezit plýtvání a dosáhnout požadovaných výsledků hned na poprvé. Tisková nastavení můžete uložit jako šablonu pro příští použití. Lze také vytvářet a sdílet šifrované nebo komprimované verze souborů PDF.

Šetřete čas a úsilí pomocí výkonného vytváření a publikování dokumentů

Jednoduché vkládání poznámek do souborů PDF

Jednoduché vytváření souborů PDF a práce s těmito soubory
V každé kanceláři se pracuje s dokumenty ve formátu PDF, avšak ne každý pracovník kanceláře s nimi může pracovat, vytvářet je nebo upravovat. Už jste někdy chtěli vyjmout stránku z dokumentu nebo přidat komentář do dokumentu ve formátu PDF? Software iW Desktop vylepšuje digitální pracovní postupy, které umožňují uživatelům snáze pracovat s dokumenty ve formátu PDF. A stejně jako máte možnost vytvářet, komprimovat nebo šifrovat soubory PDF, můžete také odstranit obsah určitých stránek nebo jej vyjmout za účelem vytvoření nového souboru.

Jednoduché digitální pracovní postupy pro korektury nebo schvalování využívající dokumenty ve formátu PDF
Mnoho pracovních postupů pro provádění korektur je již založeno na souborech PDF, ale vyžaduje nákladný software pro úpravu těchto souborů. Pomocí softwaru iW Desktop můžete jako součást procesu provádění korektury vkládat poznámky do dokumentů ve formátu PDF a vyznačovat v nich změny prostřednictvím komentářů a zvýraznění, přeškrtnutí nebo podtržení textu. Kromě toho můžete přidávat schvalovací (nebo zamítací) razítka a také digitální podpisy před předáním recenzentovi prostřednictvím sledovaných složek nebo e-mailu.

Jednoduché a rychlé digitální pracovní postupy

Videa a soubory ke stažení